PLZEŇSKÁ VÝTVARKA - BAREVNÁ ŠKOLA PRO VZDĚLÁVÁNÍ A RADOST

Výsledky žáků ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ ve výtvarných soutěžích v roce 2009

EVROPA VE ŠKOLE – krajské kolo

Ceny
Zatmění slunce – atelier K. Horákové
Pohádkový svět – atelier J. Spěváčkov
Hvězdáři - atelier A. Kopečkové
Naše lesy a krajina jsou ještě plné zvířat – atelier K. Horákové
Můj sen – atelier J. Spěváčkové
Plzeňská architektura – atelier E. Kučerové
Lezu do okna za svými kamarády – atelier J. Vackové
Jací jsme, jací jsou oni – atelier R. Štajerové
Historická Plzeň v obrazech - atelier A. Kopečkové
Gustav Klimt / kniha / – atelier J. Spěváčkové
Mandala – atelier D. Fila
Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové
Kateřina Kopečková - atelier A. Kopečkové
Vesmír – atelier R. Štajerové
Rostlinný svět – atelier J. Spěváčkové
David Jaroš – atelier J. Spěváčkové
Kouzlo rostliny – atelier R. Štajerové
Hana Němečková  – atelier R. Štajerové
Inspirace uměleckým dílem – atelier J. Spěváčkové

EVROPA VE ŠKOLE – celostátní kolo

Zvláštní ceny

Cena náměstka hejtmana Jihočeského kraje
Gustav Klimt / kniha /– atelier J. Spěváčkové

Cena starosty města Zdíkov
Historická Plzeň v obrazech - atelier A. Kopečkové


Ceny
Vesmír – atelier R. Štajerové
Plzeňská architektura – atelier E. Kučerové
Pamětní listy
Pavla Bílá – atelier J. Vackové
Jasmína Alevová – atelier J. Vackové

Práce vybrané pro kalendář
Magdalena Čížková – atelier R. Štajerové
Anna Štětková – atelier J. Spěváčkové
Daniel Voráček– atelier  E. Kučerové

ZVÍŘE NENÍ VĚC – celostátní výtvarná soutěž

Zvláštní cena poroty
Soubor grafik  – atelier R. Štajerové

Cena
Alena Kratochvílová – atelier R. Štajerové

Čestné uznání
Anna Jůzová – atelier J. Spěváčkové

KANAGAWA 2009, JAPONSKO – mezinárodní dětská výtvarná soutěž

 Zvláštní cena
 Vojtěch Štajer  – atelier R. Štajerové

 Cena
 Jana Boušová – atelier J. Spěváčkové

SLOVINSKO 2009 – mezinárodní dětská výtvarná soutěž 

Cena
Simona Silovská – atelier J. Spěváčkové
Kateřina Pavlíčková  – atelier R. Štajerové

MALUJEME PO SÍTI – celostátní soutěž vyhlášená Českým rozhlasem    

Cena
Vojtěch Štajer  – atelier R. Štajerové
Kateřina Pavlíčková  – atelier R. Štajerové
Terezie Burešová – atelier R. Štajerové
Denisa Benešová – atelier R. Štajerové
Tereza Růžková – atelier R. Štajerové

ZÁNKA 2009, MAĎARSKO – mezinárodní dětská výtvarná soutěž

ZLATÁ MEDAILE
Vojtěch Štajer  – atelier R. Štajerové
Adéla Denková  – atelier R. Štajerové
Jáchym Šebek – atelier R. Štajerové
STŘÍBRNÁ MEDAILE
Anna Klementová – atelier R. Štajerové
Aneta Zábranská – atelier R. Štajerové

THAJSKO 2009 – mezinárodní dětská výtvarná soutěž

Cena
Michaela Kurzová – atelier R. Štajerové
Eva Krejčová – atelier R. Štajerové
Anežka Komorová – atelier R. Štajerové
Kateřina Pavlíčková – atelier R. Štajerové
Terezie Burešová – atelier R. Štajerové
Michal Ptáček – atelier R. Štajerové
Lucie Kovandová – atelier R. Štajerové
Viktorie Gabrielová – atelier R. Štajerové
Barbora Vyskočilová – atelier R. Štajerové
Zdeňka Sobotová – atelier R. Štajerové
Jiří Chuchlík – atelier R. Štajerové
Tereza Chuchlíková – atelier R. Štajerové
Jůlie Růžková – atelier R. Štajerové
Le Than Gui – atelier R. Štajerové
Martina Dráždilová – atelier R. Štajerové
Johana Petrlová – atelier R. Štajerové
Adéla Denková – atelier R. Štajerové
Ondřej Kuba – atelier R. Štajerové
Hana Boříková – atelier R. Štajerové
Tereza Mičudová – atelier R. Štajerové
Jiří Březina – atelier R. Štajerové
Markéta Hegerová – atelier R. Štajerové
Michaela Černá – atelier R. Štajerové
Patricie Paurová – atelier K. Horákové
Johana Horáková – atelier K. Horákové
Beata Zelenková – atelier K. Horákové
Matyas Truka – atelier K. Horákové
Vendula Krýslová – atelier K. Horákové
Vít Kilián – atelier K. Horákové
Karel Slanař – atelier J. Spěváčkové
Stanislav Kopáček – atelier J. Spěváčkové
Nela Pražáková – atelier J. Spěváčkové
Adéla Radová – atelier J. Spěváčkové
Alena Procházková – atelier J. Spěváčkové
Klára Valentová – atelier J. Spěváčkové
Viktor Šulc – atelier J. Spěváčkové
Alice Boušová – atelier J. Spěváčkové
Jana Koláříková – atelier J. Spěváčkové
Kristýna Vadovičová – atelier J. Vackové
Stanislav Poláček – atelier J. Vackové
Lucie Lindová – atelier J. Vackové
Martin Kuba – atelier J. Vackové
Ondřej Kocziczki – atelier J. Vackové
Jaroslav Zimmermann – atelier J. Vackové
Martina Kastlová – atelier J. Vackové
Michal Kastl – atelier J. Vackové
Helena Kaasová – atelier J. Vackové
Kristýna Juríková – atelier J. Vackové
Denisa Houšková – atelier J. Vackové
Viktor Ebrle – atelier J. Vackové
Agáta Cejnarová – atelier J. Vackové
Petr Bergl – atelier J. Vackové
Eva Fastnerová – atelier M. Němejcové
Anna Fremrová – atelier M. Němejcové
Barbora Šmídová – atelier M. Němejcové
Petra Loffelmannová – atelier M. Němejcové

CESTOU DVOU BRATŘÍ, VELEHRAD – celostátní výtvarná soutěž

Cena
Vojtěch Štajer  – atelier R. Štajerové
Natálie Burešová – atelier R. Štajerové
Petra Ottová – atelier R. Štajerové

Jak vidím svůj region a jeho hlavní město Plzeň, aneb společně kandidujeme na titul Evropské hlavní město kultury v roce 2015 - dětská výtvarná soutěž

1.místo
Hana Němečková – atelier R. Štajerové
2.místo
Karolína Zlochová  – atelier R. Štajerové
Michaela Kurzová – atelier R. Štajerové
3.místo
Eva Krejčová – atelier R. Štajerové
Jana Esterlová – atelier R. Štajerové

Plakát  /LIONS CLUB BOHEMIA/ – krajské kolo

Zvláštní cena poroty
Jana Boušová – atelier J. Spěváčkové

Cena
Eva Višňovská – atelier J. Spěváčkové

Alšova země 2009

Cena
Sofie Kazecká – atelier A. Kopečkové
Sára Beráková – atelier J. Spěváčkové
Štěpánka Tomíčková – atelier K. Horákové
Stanislav Kopáček – atelier J. Spěváčkové
Pavla Zahálková – atelier J. Spěváčkové
Vesmír /soubor grafiky/ – atelier R. Štajerové

Čestné uznání
Soubor Podzimní zátiší – atelier K. Horákové
Veronika Prajzlerová – atelier J. Spěváčkové
Viktorie Sýkorová – atelier A. Kopečkové
Martin Volf – atelier A. Kopečkové
Soubor grafiky – atelier J. Spěváčkové
Soubor grafiky – atelier D. Fily
Eva Višňovská – atelier J. Spěváčkové

ZVÍŘE NENÍ VĚC – celostátní výtvarná soutěž

Cena
Le Thanh Dui – atelier R. Štajerové

Čestné uznání
Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové
Barbora Stejskalová – atelier R. Štajerové
Kateřina Levá – atelier R. Štajerové

Zlatý oříšek – celostátní vyhodnocení nejtalentovanějších dětí          

Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové

Planeta Země – můj domov – mezinárodní soutěž /Řecko/

Cena
Kateřina Pavlíčková - atelier R. Štajerové, /grafika otisknuta v kalendáři/

TORUŇ 2009 – mezinárodní dětská výtvarná soutěž

Medaile
Kristýna Cubonová – atelier M. Němejcové

Cena
Patricie Paurová – atelier K. Horákové
Jan Kormoš – atelier D. Fily
Ondřej Sladký – atelier M. Němejcové
Eliška Eckertová – atelier M. Němejcové
Eliška Rybová – atelier M. Němejcové

LIDICE 2009 – mezinárodní dětská výtvarná soutěž

Individuální medaile – Lidická růže
Michaela Vyskočilová  – atelier R. Štajerové
Markéta Hlavatá – atelier J. Spěváčkové
David Jaroš – atelier J. Spěváčkové

Medaile za kolekci grafiky
Denisa Benešová – atelier R. Štajerové
Terezie Burešová – atelier R. Štajerové
Barbora Císlerová – atelier R. Štajerové
Michaela Černá – atelier R. Štajerové
Petra Černá – atelier R. Štajerové
Barbora Černická – atelier R. Štajerové
Adéla Denková – atelier R. Štajerové
Jana Fialová – atelier R. Štajerové
Zdeňka Fialová – atelier R. Štajerové
Simona Chlápková – atelier R. Štajerové
Anežka Chuchlíková – atelier R. Štajerové
Michaela Kalinová – atelier R. Štajerové
Nikola Kliková – atelier R. Štajerové
Alena Kratochvílová – atelier R. Štajerové
Le Than Qui – atelier R. Štajerové
Petra Ottová – atelier R. Štajerové
Hana Randová – atelier R. Štajerové
Julie Růžková – atelier R. Štajerové
Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové
Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové
Lenka Tauschová – atelier R. Štajerové
Klára Tichotová – atelier R. Štajerové
Alena Tolarová – atelier R. Štajerové
Anna Vopalecká – atelier R. Štajerové
 
Medaile za kolekci kombinované techniky
Markéta Hlavatá – atelier J. Spěváčkové
David Jaroš – atelier J. Spěváčkové
Kateřina Vurmová – atelier J. Spěváčkové
Magdalena Kestnerová – atelier J. Spěváčkové
Kateřina Matulová – atelier J. Spěváčkové

Čestné uznání
Tvář Země zblízka /kolektivní práce/ – atelier D. Fily
Létavý hmyz /kolektivní práce/ – atelier J. Spěváčkové
Matěj Zátko  – atelier A. Kopečkové
Nikola Feřsteková  – atelier A. Kopečkové
Eliška Pohořelá – atelier J. Vackové
Valerie Hrubá – atelier J. Vackové
Denisa Kučerová– atelier J. Spěváčkové

Lidice – mezinárodní soutěž - katalog

Aneta Zábranská – atelier R. Štajerové
Lucie Maxová – atelier R. Štajerové
Kristýna Čechová – atelier J. Spěváčkové
Ivana Compelová – atelier J. Spěváčkové
Objekt Evropské katedrály – atelier J. Spěváčkové

015s.jpg

 

002.jpg