PLZEŇSKÁ VÝTVARKA - BAREVNÁ ŠKOLA PRO VZDĚLÁVÁNÍ A RADOST

Výsledky žáků ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ ve výtvarných soutěžích v roce 2010

Krajské, národní a mezinárodní soutěže v roce 2010

(včetně prací v souborech)
CELKEM ŠKOLA ZÍSKALA: 398 ocenění
Cen, čestných uznání a zvláštních ocenění (bez školních kol)

CELKEM ŠKOLA včetně školních kol:1.093

ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ: celkem 76

CENY: počet  celkem: 55
krajské soutěže: 164
národní soutěže: 61
mezinárodní soutěže: 30


ČESTNÉ UZNÁNÍ:  počet celkem: 42

krajské: 2
národní: 40
mezinárodní: 25

oceněno ve školních kolech: 695

ZVÍŘE NENÍ VĚC – celostátní výtvarná soutěž

29 prací …………………… školní kolo oceněno výběrem

Cena

Le Thanh Dui – atelier R. Štajerové

Čestné uznání
Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové
Barbora Stejskalová – atelier R. Štajerové
Kateřina Levá – atelier R. Štajerové

Zlatý oříšek – celostátní vyhodnocení nejtalentovanějších dětí   

Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové

Planeta Země – můj domov – mezinárodní soutěž /Řecko/

21 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem

Cena
Kateřina Pavlíčková - atelier R. Štajerové, /grafika otisknuta v kalendáři/

EVROPA VE ŠKOLE – krajské kolo

129 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem

Cena
Zlatovláska / kniha / – atelier A. Kopečkové
Já a moje rodina / soubor prací /  – atelier J. Spěváčkové
Já a moji blízcí / soubor prací /  – atelier J. Spěváčkové
Půjdeme spolu na zmrzlinu  – atelier K. Horákové
Jsem rád se svými kamarády – atelier J. Vackové
Červená karkulka / soubor prací / – atelier A. Kopečkové
Kdopak by se draka bál - / soubor prací / – atelier R. Štajerové
Potkali  jsme se v parku / soubor prací / – atelier K. Horákové
Ptáci, hmyz a motýli / kniha / – atelier J. Spěváčkové
Všichni lidé chtějí mít své přátele / soubor keramik / – atelier E. Kučerové
Jsem rád se svými kamarády / soubor prací / – atelier J. Vackové
Architektura Slovan / soubor prací / – atelier J. Spěváčkové
Evropo, nezlob se / hra / – atelier A. Kopečkové
Už se nebojím výšek / soubor prací / – atelier J. Vackové
Leporelo našich her / soubor prací /  – atelier R. Štajerové
Cesta k sobě / soubor prací / – atelier R. Štajerové
Lucie Maxová – atelier R. Štajerové
Svět zblízka – atelier J. Spěváčkové
Michaela Vyskočilová  – atelier R. Štajerové
Svět zblízka – detaily / soubor prací / – atelier J. Spěváčkové
Zdeňka Sobotová – atelier R. Štajerové
Eva Krejčová  – atelier R. Štajerové

Čestné uznání
Jana Vyskočilová – atelier J. Spěváčkové

EVROPA VE ŠKOLE – celostátní kolo        

Cena
Potkali  jsme se v parku / soubor prací / – atelier K. Horákové
Ptáci, hmyz a motýli / kniha pro nevidomé/ – atelier J. Spěváčkové
Všichni lidé chtějí mít své přátele / soubor keramik / – atelier E. Kučerové
Markéta Hlavatá /výjezd do zahraničí/– atelier J. Spěváčkové
Jana Preslová /výjezd do zahraničí/– atelier J. Spěváčkové

Zvláštní cena

Zvláštní cena firmy Bon-Bon
Zlatovláska / kniha / – atelier A. Kopečkové

Zvláštní cena firmy Štičí líheň- ESOX
Evropo, nezlob se / hra / – atelier A. Kopečkové

Čestné uznání
Leporelo našich her / soubor prací /  – atelier R. Štajerové

Práce uveřejněné v kalendáři
Michal Kocourek – atelier J. Vackové
Leporelo našich her / soubor prací /  – atelier R. Štajerové
Evropo, nezlob se / hra / – atelier A. Kopečkové
Eva Schwarzová – atelier E. Kučerové
Dominik Kraft – atelier E. Kučerové

CHOPIN – mezinárodní soutěž, Polsko

Hlavní cena
20 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem

Terezie Burešová – atelier R. Štajerové
týdenní pobyt v Polsku

TVÁŘ ZEMĚ - dětská výtvarná soutěž v rámci kandidatury na titul Evropské hlavní město kultury v roce 2015

21 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem
Zvláštní cena
soubor keramických dlaždic – atelier D. Fily

KNIHA A JÁ – celostátní výtvarná soutěž

28 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem
Cena
Pavla Bílá – atelier J. Vackové

TORUŇ  – mezinárodní dětská výtvarná soutěž

26 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem
 
Medaile
Kristýna Cubonová – atelier M. Němejcové

Cena
Patricie Paurová – atelier K. Horákové
Jan Kormoš – atelier D. Fily
Ondřej Sladký – atelier M. Němejcové
Eliška Eckertová – atelier M. Němejcové
Eliška Rybová – atelier M. Němejcové

SLOVINSKO 2010 – mezinárodní dětská výtvarná soutěž

54 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem a výstavou
 
Cena - medaile
Vojtěch Štajer  – atelier R. Štajerové

CESTA 2010 – krajská soutěž výtvarných oborů ZUŠ

56 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem a výstavou
 
Čestné uznání
Jiří Pokštefl – atelier J. Vackové

LIDICE 2010 – mezinárodní dětská výtvarná soutěž

58 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem
Individuální medaile – Lidická růže
Michaela Vyskočilová  – atelier R. Štajerové
Markéta Hlavatá – atelier J. Spěváčkové
David Jaroš – atelier J. Spěváčkové

Medaile za kolekci grafiky
Denisa Benešová – atelier R. Štajerové
Terezie Burešová – atelier R. Štajerové
Barbora Císlerová – atelier R. Štajerové
Michaela Černá – atelier R. Štajerové
Petra Černá – atelier R. Štajerové
Barbora Černická – atelier R. Štajerové
Adéla Denková – atelier R. Štajerové
Jana Fialová – atelier R. Štajerové
Zdeňka Fialová – atelier R. Štajerové
Simona Chlápková – atelier R. Štajerové
Anežka Chuchlíková – atelier R. Štajerové
Michaela Kalinová – atelier R. Štajerové
Nikola Kliková – atelier R. Štajerové
Alena Kratochvílová – atelier R. Štajerové
Le Than Qui – atelier R. Štajerové
Petra Ottová – atelier R. Štajerové
Hana Randová – atelier R. Štajerové
Julie Růžková – atelier R. Štajerové
Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové
Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové
Lenka Tauschová – atelier R. Štajerové
Klára Tichotová – atelier R. Štajerové
Alena Tolarová – atelier R. Štajerové
Anna Vopalecká – atelier R. Štajerové
 
Medaile za kolekci kombinované techniky
Markéta Hlavatá – atelier J. Spěváčkové
David Jaroš – atelier J. Spěváčkové
Kateřina Vurmová – atelier J. Spěváčkové
Magdalena Kestnerová – atelier J. Spěváčkové
Kateřina Matulová – atelier J. Spěváčkové

Čestné uznání
Tvář Země zblízka /kolektivní práce/ – atelier D. Fily
Létavý hmyz /kolektivní práce/ – atelier J. Spěváčkové
Matěj Zátko  – atelier A. Kopečkové
Nikola Feřsteková  – atelier A. Kopečkové
Eliška Pohořelá – atelier J. Vackové
Valerie Hrubá – atelier J. Vackové
Denisa Kučerová– atelier J. Spěváčkové

Lidice – mezinárodní soutěž - katalog

Aneta Zábranská – atelier R. Štajerové
Lucie Maxová – atelier R. Štajerové
Kristýna Čechová – atelier J. Spěváčkové
Ivana Compelová – atelier J. Spěváčkové
Objekt Evropské katedrály – atelier J. Spěváčkové

ČESKÝ LEV V RÁMCI EVROPSKÉHO SAFARI – krajské kolo

15 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem
 
Zvláštní cena      
Brbora Stejskalová – atelier R. Štajerové

ANIMÁNIE – krajské kolo

45 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem
 
Cena
Kateřina Kalabzová – atelier J. Vackové
Terezie Burešová – atelier R. Štajerové
Saša Stehlíková – atelier R. Štajerové
Lucie Šefčíková – atelier R. Štajerové
Eva Krejčová /soubor/– atelier R. Štajerové

PODIVUHODNÝ SVĚT NETOPÝRŮ – celostátní výtvarná soutěž

38 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem

Cena
Karolína Dobrá – atelier J. Spěváčkové
Viktorie Hirschová – atelier J. Spěváčkové
Barbora Duchková – atelier J. Spěváčkové
Kristýna Mudrová – atelier R. Štajerové
Leontýna Synáčová– atelier D. Fily

SOUTĚŽ MLADÝCH UMĚLCŮ 2010 – celostátní výtvarná soutěž  /AEROKLUB ČESKÉ REPUBLIKY/ 

10 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem

Cena
Vojtěch Šindelář  -   atelier D. Fily

POHÁDKA – celostátní výtvarná soutěž

18 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem

Cena
Jan Tichý  – atelier A. Kopečkové
Čestné uznání
Adéla Denková – atelier R. Štajerové    
Eliška Gregová  – atelier A. Kopečkové

Můj kousek země 2010 – celostátní výtvarná soutěž

10 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem

Cena - 3. místo
Jáchym Váně – atelier D. Fily

Podaná ruka v roce 2010 – krajská výtvarná soutěž

32 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem

Cena - 1. místo
Anna Kubovcová – atelier J. Vackové
Magdalena Hadrávková  – atelier D. Fily
Terezie Burešová – atelier R. Štajerové
Barbora Leitlová – atelier D. Fily
Cena - 2. místo
Markéta Ondříčková  – atelier J. Vackové
Vít Berkovský  – atelier R. Štajerové
 Pavla Bílá – atelier J. Vackové
 Vít Bukovský – atelier D. Fily
 
 Cena - 3. místo
 Simona Reitmaierová – atelier K. Horákové
 Anna Vopalecká – atelier J. Vackové
 Vojtěch Štajer  – atelier R. Štajerové
 Anna Vopalecká – atelier J. Vackové

 Létáme za sluncem - celostátní výtvarná soutěž

 10 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem

 Cena - 1. místo
 Vojtěch Šindelář – atelier D. Fily

Ekologie očima dětí 2010 – celostátní výtvarná soutěž

10 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem

Hlavní cena  
soubor prací – atelier R. Štajerové, D. Fily, J. Spěváčkové

Alšova země

38 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem
          
Cena škole
soubor prací – atelier R. Štajerové

Cena poroty
soubor prací – atelier J. Spěváčkové

Ceny
Jana Koutná  – atelier M. Zichové
Beata Hechtová  – atelier K. Syky
Hana Randová – atelier R. Štajerové
Adéla Medlinová – atelier K. Horákové
Halina Lávičková – atelier J. Spěváčkové
Eliška Petříková – atelier A. Kopečkové
Adam Višňovský – atelier J. Spěváčkové

Čestná uznání
Ester Žáčková – atelier J. Spěváčkové
Sylva Krystlová – atelier K. Horákové

Rainbow 2010 – Maďarsko

27 prací  ……………………školní kolo oceněno výběrem

Hlavní cena
Klára Tichotová – atelier R. Štajerové

Zvláštní cena
Ludmila Kopecká – atelier J. Spěváčkové
Petr Dajbych – atelier J. Spěváčkové

Zlatá medaile
Karolína Slanařová – atelier J. Spěváčkové
Anežka Chuchlíková – atelier R. Štajerové
Anna Spilková – atelier J. Spěváčkové
Martin Boreček – atelier J. Spěváčkové
Linda Zhengová – atelier R. Štajerové

Stříbrná  medaile
Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové
Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové
Zdeňka Fialová – atelier R. Štajerové
Denisa Benešová – atelier R. Štajerové

003s.jpg

 

007.jpg