PLZEŇSKÁ VÝTVARKA - BAREVNÁ ŠKOLA PRO VZDĚLÁVÁNÍ A RADOST

Výsledky žáků ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ ve výtvarných soutěžích v roce 2011

KRAJSKÉ, NÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE  V ROCE 2011

(včetně prací v souborech)
CELKEM ŠKOLA ZÍSKALA: 1006 ocenění
Cen,čestných uznání a zvláštních ocenění (bez školních kol)

CELKEM ŠKOLA včetně školních kol: 2.362

ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ: celkem: 212

CENY:   počet  celkem: 690
krajské soutěže - 491
národní soutěže - 165
mezinárodní soutěže - 34


ČESTNÉ UZNÁNÍ:  počet celkem: 104
krajské - 42
národní - 55
mezinárodní - 7

oceněno ve školních kolech: 1.356

Výstava Černobílý svět v Knihovně města Plzně
z atelierů J. Vackové,  M. Němejcové

Výstava Hnutí na vlastních nohou v Poslanecké sněmovně
z atelierů J Spěváčkové, R. Štajerové

SVATÁ ANEŽKA ČESKÁ - celostátní výtvarná soutěž

Cena
Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové

PODOBY ČLOVĚKA - celostátní výtvarná soutěž

Cena
Barbora Pelešková – atelier D. Fily

ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ - Volgograd -  mezinárodní dětská výtvarná soutěž

Cena
Kateřina Levá – atelier R. Štajerové
Denisa Benešová – atelier R. Štajerové

Čestné uznání
Magdalena Böhmová – atelier R. Štajerové
Eva Krejčová – atelier R. Štajerové
Kristýna Mudrová – atelier R. Štajerové
Hana Randová – atelier R. Štajerové
Klára Tichotová – atelier R. Štajerové
Lukáš Horák – atelier R. Štajerové
Michaela Černá – atelier R. Štajerové

KANAGAWA Japonsko - mezinárodní dětská výtvarná soutěž

Cena
Samuel Kaiser – atelier D. Fily
Jan Kormoš– atelier D. Fily
Tereza Pitrmanová– atelier D. Fily

EVROPA VE ŠKOLE – krajské kolo

Cena
Doma pomáháme / soubor prací /  – atelier J. Vackové
To jsem já / soubor prací /  – atelier J. Spěváčkové
Pomáháme druhým / soubor prací / – atelier J. Vackové
Broučci – inspirace J. Trnkou – atelier K. Horákové
Pomáháme na zahradě / soubor prací / – atelier J. Vackové
Vojtěch Bernard – atelier K. Horákové
Světlušky / soubor prací / – atelier K. Horákové
Zahrada - / kniha / – atelier A. Kopečkové
Loutkové divadlo / skupinová práce / – atelier R. Štajerové
Když čerti tancují / soubor prací / – atelier E. Kučerové
Doma je doma / soubor prací / – atelier D. Fily
U nás doma / soubor prací / – atelier J. Spěváčkové
Keramické skládanky / soubor prací /  – atelier J. Spěváčkové
Z pohádky do pohádky / soubor prací /  – atelier R. Štajerové
Jiří Trnka / soubor prací / – atelier A. Kopečkové
Pouze život, který opravdu prožíváme stojí za to / soubor prací / – atelier K.
Horákové        
Hrajeme si / soubor prací/ – atelier J. Vackové
Adéla Pachmanová  – atelier E. Kučerové   
Martin Boreček  – atelier E. Kučerové  
Doma / soubor prací /  – atelier J. Spěváčkové
Keramické pexeso – atelier J. Spěváčkové
Můj nejsilnější zážitek / soubor prací /  – atelier R. Štajerové
Doma je doma / soubor prací / – atelier D. Fily
Rusalka / skupinová práce /  – atelier R. Štajerové
Moje záliby / soubor grafik /  – atelier J. Spěváčkové
Šperky / soubor prací /  – atelier J. Spěváčkové
Alena Kratochvílová  – atelier R. Štajerové
Michaela Vyskočilová  – atelier R. Štajerové
Jana Esterlová – atelier R. Štajerové
Andrea Hofmeisterová  – atelier R. Štajerové
Lucie Šefčíková – atelier R. Štajerové

EVROPA VE ŠKOLE – celostátní výtvarná soutěž

Zvláštní cena
Když čerti tancují (soubor keramiky) - atelier  E. Kučerové
Hmatové hry pro nevidomé (kolektivní práce) - atelier J. Spěváčkové

Zvláštní cena
Výjezd do zahraničí
Michaela Vyskočilová - atelier R. Štajerové  
Marie Šefčíková - atelier R. Štajerové  

Cena
Vojtěch Bernhard  - atelier K. Horákové
Jiří Trnka – Zahrada - atelier A. Kopečkové
To jsem já (soubor prací) - atelier J. Spěváčkové
Štěpánka Jedličková - atelier J. Vackové
Jan Kormoš - atelier D. Fily
Lucie Kordíková - atelier K. Horákové

Pamětní list
Broučci (soubor prací) - atelier K. Horákové
Z pohádky do pohádky (kolektivní práce) - atelier R. Štajerové

Práce uveřejněná v kalendáři
Anna Marie Klinkovská - atelier J. Spěváčkové
Barbora Leitlová - atelier D. Fily
Hmatové pexeso (kolektivní práce) - atelier J. Spěváčkové
Kateřina Krůsová - atelier A. Kopečkové
Když čerti tancují (soubor keramiky) - atelier  E. Kučerové

ČESKÁ MINCOVNA (MEDAILE) – celostátní výtvarná soutěž

Cena
Elizabet Pohořelá – atelier J. Vackové

CESTA 2010 – krajská soutěž výtvarných oborů ZUŠ

Cena – zlatá medaile Vilmy Vrbové Kotrbové
Vanda Horáková – atelier K. Horákové

PŘEHLÍDKA VO ZUŠ 2011 - krajské kolo

Cena poroty
Český les -. atelier K. Horákové

Cena s postupem
Český les -. atelier K. Horákové
Potok -. atelier J. Vackové,  M. Němejcové, A. Kopečkové
Grafické techniky tradičně i netradičně -  atelier J. Vackové
Písmeno je znak - atelier K. Syky
Inspirace obrazy G. Klimta - atelier J. Spěváčkové
Hmatové hry pro nevidomé - atelier J. Spěváčkové
Indie - atelier D. Fily
Člověk a vlk - atelier M. Zichové
Lavičky a svět kolem nich - atelier A. Kopečkové
Příprava na talentové zkoušky /architektura, design/ - atelier R. Štajerové
Kresba, plastika - atelier F. Bálka
Figurální kresba, malba - atelier V. Maliny
Kresby - atelier J. Spěváčkové
Keramické objekty - atelier E. Kučerové
Lenka Krausová: Vinice - atelier V. Maliny
Jiří Zahradník: Zvlněná krajina - atelier V. Maliny
Jiří Zahradník: Střechy - atelier V. Maliny
Kateřina Gloserová: Studie figury - atelier V. Maliny
Kolektivní práce: Zlatovláska - atelier A. Kopečkové

Cena
Krajina – atelier V. Maliny
Jízdní kolo - atelier A. Kopečkové
Krajina v krabici - atelier V. Maliny
Marek Sivák: Studie - atelier V. Maliny
Jakub Frank: Pán v klobouku - atelier V. Maliny

Ocenění pedagogové
Kamila Horáková
Romana Štajerová
Marie Zichová
Alice Kopečková
Dagmar Fila
Karel Syka
Jana Vacková
Eva Kučerová
Václav Malina
Jaroslava Spěváčková

PŘEHLÍDKA VO ZUŠ 2011 – CELOSTÁTNÍ KOLO ŠTERNBERK

Cena poroty
Písmeno je znak - atelier K. Syky
Člověk a vlk - atelier M. Zichové
Hmatové hry pro nevidomé - atelier J. Spěváčkové
Kolektivní práce: Zlatovláska - atelier A. Kopečkové
 
Cena
ŘADY A PROJEKTY
Příprava na talentové zkoušky /architektura, design/ - atelier R. Štajerové
Český les -. atelier K. Horákové
Potok -. atelier J. Vackové
Grafické techniky tradičně i netradičně -  atelier J. Vackové
Inspirace obrazy G. Klimta - atelier J. Spěváčkové
Indie - atelier D. Fily

JEDNOTLIVOSTI
Keramické objekty 4x - atelier E. Kučerové
Mříže, holubi z řady Lavičky a svět kolem nich - atelier A. Kopečkové
Lenka Krausová: Vinice - atelier V. Maliny
Jiří Zahradník: Zvlněná krajina - atelier V. Maliny
Jiří Zahradník: Střechy - atelier V. Maliny

LIDICE 2011 – mezinárodní dětská výtvarná soutěž  

Individuální medaile – Lidická růže
Tereza Hejlová – atelier J. Spěváčkové
Lukáš Gabriel – atelier J. Spěváčkové
Adam Višňovský – atelier J. Spěváčkové

Medaile – kniha UNESCO
Terezie Burešová - atelier R. Štajerové
Barbora Cislerová - atelier R. Štajerové  
Michaela Černá - atelier R. Štajerové  
Jana Fialová  - atelier R. Štajerové
Nikola Kliková - atelier R. Štajerové
Pavel Králíček - atelier R. Štajerové
Petra Ottová - atelier R. Štajerové
Hana Randová  - atelier R. Štajerové
Vojtěch Štajer  - atelier R. Štajerové
Klára Tichotová  - atelier R. Štajerové
Kristýna Vakešová  - atelier R. Štajerové
Sára Vakešová  - atelier R. Štajerové

Medaile škole za kolekci grafiky
Nikola Benková - atelier D. Fily
Pavla Bílá - atelier J. Vackové
Mahulena Cílová - atelier D. Fily
David Černý - atelier D. Fily
Štěpán Komzák - atelier J. Vackové
Jakub Koňařík - atelier J. Vackové
Jan Kormoš - atelier D. Fily
Andrea Němečková - atelier D. Fily
Barbora Pelešková - atelier D. Fily
Tereza Pitrmanová - atelier D. Fily
Leontýna Synáčová - atelier D. Fily
Vojtěch Šindelář - atelier D. Fily
Karolína Vojtová - atelier D. Fily
Tereza Weberová - atelier D. Fily

Medaile škole za kolekci keramiky
Filip Černý - atelier D. Fily
David Hájek - atelier E. Kučerové
Jakub Hanc - atelier D. Fily
Samuel Kaiser - atelier D. Fily
Barbora Pelešková - atelier D. Fily
Ondřej Vojtěch - atelier D. Fily

Medaile za kolekci malby
Karolína Pechová - atelier J. Spěváčkové
Nikol Černá - atelier J. Spěváčkové
Jan Eckhardt - atelier J. Spěváčkové

SVĚT STROMŮ, SVĚT ŽIVOTA - celostátní výtvarná soutěž  

Cena
Magdalena Pelešková - atelier D. Fily
Ondřej Sterly - atelier R. Štajerové
Adéla Novotná - atelier D. Fily
Vojtěch Štajer  - atelier R. Štajerové
Andrea Hofmeistrová - atelier R. Štajerové
Zuzana Hecová - atelier J. Vackové
Jindřich Čech - atelier D. Fily
Kristýna Vakešová - atelier R. Štajerové
Sára Vakešová - atelier R. Štajerové
Jana Fialová  - atelier R. Štajerové
Nikola Kliková - atelier R. Štajerové

TEPLO DOMOVA - výtvarný projekt plzeňských škol

Cena poroty   
Adéla Siková -. atelier K. Horákové

Cena generálního ředitele Plzeňské teplárenské:   
Sára Vůchová -. atelier P. Pánkové

Cena Galerie Paletka
Jana Koukolíková -  atelier J. Vackové

Cena
Vít Sýkora - atelier A. Kopečkové
Ester Žáčková - atelier J. Spěváčkové
Aneta Chmelířová -. atelier K. Horákové
Lucie Kordíková -. atelier K. Horákové
Martina Nejenská - atelier J. Spěváčkové
Pavel Králíček - atelier R. Štajerové
Lukáš Gabriel - atelier J. Spěváčkové
Magdalena Komancová -. atelier P. Pánkové
Vojtěch Štajer - atelier R. Štajerové
Ludmila Kopecká - atelier J. Spěváčkové
Michaela Václavíková - atelier M. Zichové
Michaela Lukášová -. atelier K. Horákové
Karolína Kufnerová - atelier A. Kopečkové
Jiří Chuchlík, Václav Chuchlík  - atelier F. Bálka
Štěpán Komzák, Liliána Schläferová, Jonáš Petlička - atelier F. Bálka
Kateřina Berglová,  Nefely Klencová - atelier E. Kučerové
Johanka Černá - atelier F. Bálka
 
Čestné uznání
Týna Spalničková -. atelier K. Horákové
Veronika Šuchmanová -. atelier K. Horákové
Barbora Petříková - atelier D. Fily
Adéla Rosochová -. atelier P. Pánkové
Kateřina Sedláčková - atelier D. Fily
Tereza Hlavatá - atelier J. Spěváčkové
Barbora Duchová - atelier J. Spěváčkové
Jan Kadlec -  atelier J. Vackové
Klára Sladkovská -. atelier K. Horákové
Veronika Bořánková -. atelier K. Horákové - atelier J. Spěváčkové Lucie Kalabzová -  atelier J. Vackové
Lucie Steinbachová -  atelier J. Vackové
Vojtěch Bernhardt -. atelier K. Horákové
Kateřina Sýkorová -. atelier P. Pánkové
Anna Kozáková -  atelier J. Vackové
Adéla Denková,  Zuzana Stejskalová,  Barbora  Stejskalová - atelier R. Štajerové
Lucie Kordíková, Klára Sladkovská, Veronika Bořánková, Klaudie Marxová, -. atelier K. Horákové
Lucie Němečková - atelier A. Kopečkové
Anna Spilková - atelier J. Spěváčkové
Jana Boušová - atelier J. Spěváčkové
Denisa Jíchová - atelier J. Spěváčkové
Markéta Dvořáková - atelier J. Spěváčkové
Kateřina Houdková - atelier J. Spěváčkové
Kristýna Mastná -  atelier J. Vackové
Magdalena Roubalová -  atelier J. Vackové
Anna Vopalecká -  atelier J. Vackové
Petra Ottová, Barbora Cislerová - atelier R. Štajerové
Petra Štěchová -  atelier J. Vackové
Matěj Pálek - atelier A. Kopečkové
Mariana Myslíková - atelier F. Bálka
Johanka Černá, Jonáš Petlička, Jiří Chuchlík - atelier F. Bálka
Adéla Pachmannová, Daniela Benešová - atelier E. Kučerové
Jindřich Pachmann - atelier E. Kučerové

MALUJEME PO SÍTI – celostátní soutěž vyhlášená Českým rozhlasem    

Cena
Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové
Tereza Weberová – atelier D. Fily
Vojtěch Šindelář – atelier D. Fily
Lenka Malinová – atelier D. Fily
Nikola Benkovská – atelier D. Fily

PŘÍRODU MALUJ, PASTELKOU ČARUJ - celostátní výtvarná soutěž  

Cena
Vojtěch Štajer  - atelier R. Štajerové
Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové
Jana Esterlová - atelier R. Štajerové
Ondřej Sterly - atelier R. Štajerové

ALŠOVA ZEMĚ – celostátní výtvarná soutěž

Cena Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy
soubor prací – výtvarná dílna při Galerii Paletka  

Cena poroty
soubor prací – atelier R. Štajerové, J. Vackové, J. Spěváčkové

Ceny
Adéla Radová – atelier J. Spěváčkové
Marie Anna Klinkovská – atelier J. Spěváčkové
Adam Chacou Sil – atelier  M. Němejcové
Vilém Suda  –  atelier A. Kopečkové
Klára Sladkovská – atelier K. Horákové

Čestná uznání
Rozálie Kabátová – atelier J. Spěváčkové
Parafráze na obrazy G. Klimta /soubor prací/ – atelier J. Spěváčkové
Michaela Jirsová – atelier K. Horákové
Marek Fuchs – atelier R. Štajerové
Petr Povondra –  atelier  A. Kopečkové
Ester Oplová  – atelier J. Vackové
Kristýna Vakešová – atelier R. Štajerové

SVATÁ ANEŽKA ČESKÁ – mezinárodní výtvarná soutěž

Cena arcibiskupa Dominika Duky
Jana Preslová – atelier J. Spěváčkové
Kristýna Jakšová – atelier J. Spěváčkové
Sára Beráková – atelier J. Spěváčkové

Cena sestry Dominiky
Karolína Trčková – atelier K. Horákové
Denisa Tarantíková – atelier J. Spěváčkové

Cena poroty
Kateřina Bohůnková – atelier K. Horákové
Oltář /skupinová práce/ – atelier J. Spěváčkové
Barbora Růžičková – atelier J. Spěváčkové
práce předána papeži Benediktu XVI. na audienci ve Vatikánu
 
Cena Běly Gran Jensen
Markéta Hlavatá – atelier J. Spěváčkové
Anna Marie Klinkovská – atelier J. Spěváčkové
Anna Jůzová – atelier J. Spěváčkové

Ceny
Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové
Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové
Adéla Denková – atelier R. Štajerové
Kateřina Maříková – atelier R. Štajerové
Veronika Bořánková – atelier K. Horákové
Johana Horáková – atelier K. Horákové
Vojtěch Bernhardt – atelier K. Horákové
Rebeka Konášová – atelier K. Horákové
Klára Zimlová – atelier K. Horákové
Klára Routová – atelier K. Horákové
Ester Eberlová – atelier K. Horákové
Barbora Šmídková – atelier J. Spěváčkové
Barbora Zdeňková – atelier J. Spěváčkové
Tereza Hlavatá – atelier J. Spěváčkové
Tereza Hejlová – atelier J. Spěváčkové
Ludmila Kopecká – atelier J. Spěváčkové
Kateřina Sůsová – atelier J. Spěváčkové
Kateřina Bučková – atelier J. Spěváčkové
Kateřina Velkoborská – atelier J. Spěváčkové
Barbora Soukupová – atelier J. Spěváčkové
Ester Žáčková – atelier J. Spěváčkové
Simona Silovská – atelier J. Spěváčkové
Tereza Maříková – atelier J. Spěváčkové
Julie Kilbergrová – atelier J. Spěváčkové
Veronika Prajzlerová – atelier J. Spěváčkové
Anna Sýkorová – atelier J. Spěváčkové
Terezie Burešová – atelier R. Štajerové
Nikola Paterová – atelier R. Štajerové
Barbora Vyskočilová – atelier R. Štajerové
Andrea Hofmeistrová – atelier R. Štajerové

Čestná uznání
David Žáček – atelier J. Spěváčkové
Miriam Žáčková– atelier J. Spěváčkové
Tereza Bělohorcová – atelier J. Spěváčkové
Karolína Kroupová – atelier J. Spěváčkové
Silvie Marciarzová – atelier J. Spěváčkové
Barbora Stejskalová – atelier R. Štajerové
Petra Ottová – atelier R. Štajerové
Klára Tichotová – atelier R. Štajerové
Michaela Černá – atelier R. Štajerové

VOLGOGRAD 2011 – mezinárodní výtvarná soutěž

Zvláštní ceny
Jana Esterlová – atelier R. Štajerové
Lukáš Gabriel – atelier J. Spěváčkové
Andrea Němečková – atelier D. Fily
Kateřina Sůsová – atelier J. Spěváčkové
Matěj Tomášek – atelier D. Fily

 Ceny
 Valerie Kofroňová – atelier J. Spěváčkové
 Anna Jůzová – atelier J. Spěváčkové
 Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové
 Chacón  Gil Magdalena – atelier R. Štajerové
 Jana Fialová – atelier R. Štajerové
 Ondřej Sterly – atelier R. Štajerové
 Tereza Růžková – atelier R. Štajerové
 Aneta Balínová – atelier R. Štajerové
 Kristýna Vakešová – atelier R. Štajerové
 Barbora Vyskočilová – atelier R. Štajerové
 Andrea Hofmeistrová – atelier R. Štajerové
 Terezie Burešová – atelier R. Štajerové
 Nikola Kliková – atelier R. Štajerové
 Kateřina Levá – atelier R. Štajerové
 Kateřina Maříková – atelier R. Štajerové
 Diana Pechová – atelier R. Štajerové
 Hana Randová – atelier R. Štajerové
 Adéla Novotná – atelier D. Fily
 Barbora Pelešková – atelier D. Fily
 Barbora Šubrtová – atelier D. Fily
 Lenka Malinová – atelier D. Fily
 Samuel Kaiser – atelier D. Fily
 Jindřich Čech – atelier D. Fily
 Kristýna  Němečková – atelier D. Fily
 Alice Motáková – atelier D. Fily
 Martina Kastlová – atelier J. Vackové
 Matyáš Ehm – atelier D. Fily
 František Prchal – atelier D. Fily

017s.jpg

 

005.jpg