PLZEŇSKÁ VÝTVARKA - BAREVNÁ ŠKOLA PRO VZDĚLÁVÁNÍ A RADOST

Výsledky žáků ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ ve výtvarných soutěžích v roce 2013

VÝSLEDKY ŽÁKŮ ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ
VE VÝTVARNÝCH SOUTĚŽÍCH
V ROCE  2013

 

LIDICE 2013 – mezinárodní dětská výtvarná soutěž 

Individuální medaile – Lidická růže
Lucie Brabencová – atelier K. Horákové     
Viktorie Truková  – atelier K. Horákové           
Alice Lhotáková  – atelier J. Vackové
Anna Jůzová - atelier J. Spěváčkové
Tereza Hejlová  – výtvarná dílna při Galeri Paletka, D. Hejlová
Karolína Pechová  – výtvarná dílna při Galeri Paletka, D. Hejlová
  
Medaile škole za kolekci malby
Soubor prací Známky - atelier J. Spěváčkové
Matyáš Hranička – atelier K. Horákové
Aneta Chmelířová – atelier J. Vackové
Kateřina Kloučková -  atelier A. Kopečkové
Ludmila Kopecká - atelier J. Spěváčkové
Libuše Plevačová - atelier J. Spěváčkové
Simona Silovská - atelier J. Spěváčkové
Kateřina Plachá -  atelier A. Kopečkové
Julie Štemberová – atelier J. Vackové
Karolína Urbanová – atelier J. Vackové
Kateřina Vrbatová - atelier J. Spěváčkové

Čestné uznání
Matěj Bastl – atelier D. Fily
Dominik Bílý – atelier J. Vackové
Kateřina Bobysudová – atelier J. Vackové
Hynek Housar – atelier J. Vackové
Adéla Příhodová – atelier J. Vackové
Rozálie Kabátová – výtvarná dílna při Galeri Paletka, D. Hejlová
Marie Anna Klinkovská – výtvarná dílna při Galeri Paletka, D. Hejlová
Tereza Hejlová  – výtvarná dílna při Galeri Paletka, D. Hejlová
Šimon Bergl – atelier E. Kučerové
Kateřina Berglová – atelier E. Kučerové
Pavel Frank– atelier E. Kučerové
Barbora Hejnová – atelier E. Kučerové
Jindřich Pachmann – atelier E. Kučerové
Jan Ťoupalík – atelier E. Kučerové
Václav Vrzák – atelier E. Kučerové
Petra  Plachá -  atelier A. Kopečkové
Kateřina Kopečková -  atelier A. Kopečkové
Barbora Stejskalová  -  atelier R. Štajerové

 

PŘÍRODNÍ KRÁSY PLZEŇSKA – fotografická dětská výtvarná soutěž 

Vojtěch Štajer  -  atelier R. Štajerové
Sára Mašková – atelier D. Fily
Jana Hojdová – atelier D. Fily
David Březina – atelier D. Fily

KOMENSKÝ A MY – celostátní dětská výtvarná soutěž 

Soubor prací – atelier D. Fily
Soubor prací – atelier K. Horákové           

Evropa ve škole – krajské kolo

Zvláštní cena

Cena poroty
Drátěná krajka /soubor prací/  -  atelier A. Kopečkové

 Ceny
    
Historie a současnost /soubor prací/ – atelier D. Fily  
Můj sen o cestování /soubor prací/ – atelier K. Horákové             
Lidové kroje /soubor grafiky/  – výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Vánoce / soubor prací/ – výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Svět kolem nás /soubor prací/  - atelier J. Spěváčkové
Moji kamarádi /soubor prací/  -  atelier R. Štajerové
Známky – lidové tradice /soubor prací/ - atelier J. Spěváčkové
Jan Kučera – atelier E. Kučerové
Ludvík Melis – atelier E. Kučerové
Daniel Kučera – atelier E. Kučerové
Anna Žižková – atelier E. Kučerové
Lucie Žižková – atelier E. Kučerové
Skicák /skupinová práce/ -  atelier R. Štajerové
Jakub Vacín  -  atelier J. Trefila
Historie a současnost – baroko /soubor prací/  – atelier D. Fily  
Vítr v korunách stromů /soubor prací/ – atelier K. Horákové             
Tereza Weberová – atelier D. Fily  
Anna Školoudová – atelier E. Kučerové
Nefely Klencová – atelier E. Kučerové
Barbora Grycová – atelier E. Kučerové
Jan Gryc – atelier E. Kučerové
Známky – evropská architektura /soubor prací/ - atelier J. Spěváčkové
Kateřina Řezníčková – atelier J. Vackové
Architektura - skicák /soubor prací/ -  atelier R. Štajerové
Umění ulice /soubor prací/  – atelier J. Vackové
Známky Cyril a Metoděj /soubor prací/
Barbora Vyskočilová -  atelier R. Štajerové
Barbora Boháčová -  atelier R. Štajerové
Michaela Vyskočilová  -  atelier R. Štajerové
Alena Kratochvílová -  atelier R. Štajerové

 

Evropa ve škole – celostátní kolo

Zvláštní ceny
Cena starosty města Litomyšle
soubor  Vánoce – výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová

Cena místostarosty města Litomyšle
soubor plastik – atelier E. Kučerové

Cena náměstkyně hejtmana Pardubického kraje
soubor prací Známky - atelier J. Spěváčkové

Cena místostarosty města Litomyšle
Soubor Barokní krajka – atelier A. Kopečkové

Cena starosty města Litomyšle
Soubor Skicák z našich cest – atelier R. Štajerové  

Ceny
Soubor plastik – atelier E. Kučerové
Michaela Vyskočilová – atelier R. Štajerové

Práce uveřejněné v kalendáři
Tereza Růžková  – atelier R. Štajerové
Rozálie Kabátová – výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Jan Kučera – atelier E. Kučerové
Ludvík Mens – atelier E. Kučerové

ARAD Rumunsko  2013 – mezinárodní dětská výtvarná soutěž 
Cena
Kateřina Kalabzová  – atelier J. Vackové
Kateřina Klailová  – atelier J. Vackové
Kristýna Vadičová  – atelier A. Kopečkové
Zuzana Wolfová  – atelier J. Vackové
Jaroslav Zimmermann  – atelier J. Vackové
Anna Spilková - atelier J. Spěváčkové
Viktor Šulc - atelier J. Spěváčkové
Barbora Duchková - atelier J. Spěváčkové
Jana Holoubková-  atelier A. Kopečkové
Tereza Miltová -  atelier A. Kopečkové
Anežka Komorová  -  atelier R. Štajerové
Yan Stephanysyn  -  atelier R. Štajerové
Magdalena Böhmová  -  atelier R. Štajerové
Eliška Koželuhová  -  atelier R. Štajerové
Vojtěch Štajer  -  atelier R. Štajerové
Kateřina Maříková  -  atelier R. Štajerové
Zuzana Stejskalová -  atelier R. Štajerové
Ondřej Sterly  -  atelier R. Štajerová

CESTOU DVOU BRATŘÍ  - celostátní výtvarná soutěž 
Jan Šik  -  atelier R. Štajerové
Adéla Denková  -  atelier R. Štajerové
Eliška Kizmanová  -  atelier R. Štajerové
Barbora Stejskalová -  atelier R. Štajerové

EX libris - celostátní výtvarná soutěž 
Cena
Kateřina Bobydusová  – atelier J. Vackové
Jiří Pešťák  – atelier J. Vackové
Eliška Rybová  – atelier A. Kopečkové
Hynek Housar  – atelier J. Vackové
Kateřina Kopečková-  atelier A. Kopečkové
Magdalena Böhmová  -  atelier R. Štajerové
Michaela Vyskočilová -  atelier R. Štajerové
Barbora Cízlerová -  atelier R. Štajerové
Mirka Kubová  – atelier D. Fily
Filip Černý  – atelier D. Fily
Angelika Velyka  – atelier D. Fily
Johana Procházková  – atelier D. Fily
Matěj Basl  – atelier D. Fily
Tereza Kobyláková  – atelier D. Fily
Barbora Leitlová  – atelier D. Fily            
Barbora Petříková  – atelier D. Fily
Ondřej Slinger  – atelier D. Fily
Anna Studeníková  – atelier D. Fily
Magdaléna Hadrávková  – atelier D. Fily

Čestné uznání
Ta Anh Duy  – atelier J. Vackové
Pavla Andrlová  – atelier A. Kopečkové
Julie Štemberová  – atelier A. Kopečkové
Ngoc Minh Nguyen  -  atelier R. Štajerové
Tereza Růžková -  atelier R. Štajerové
Ondřej Sterly -  atelier R. Štajerové
Hana Bukovská  – atelier D. Fily
Magdaléna Hadrávková  – atelier D. Fily
Kristýna Havlíková  – atelier D. Fily
Lenka Kurdiovská  – atelier D. Fily
Pavla Šmídová  – atelier D. Fily

PŘÍRODNÍ KRÁSY PLZEŇSKA – fotografická dětská výtvarná soutěž 

Cena
Vojtěch Štajer  -  atelier R. Štajerové
Sára Mašková – atelier D. Fily
Jana Hojdová – atelier D. Fily
David Březina – atelier D. Fily

 

KOMENSKÝ A MY – celostátní dětská výtvarná soutěž

Čestné uznání
Soubor prací – atelier D. Fily
Soubor prací – atelier K. Horákové

         
CESTA 2013 – krajská přehlídka VO ZUŠ, KLENOVÁ

Bronzová paleta Vilmy Vrbové Kotrbové
Nefely Klencová – atelier E. Kučerové

 

HONG KONG – mezinárodní dětská výtvarná soutěž

Cena
Le Thanh Qui  -  atelier R. Štajerové
Terezie Burešová  -  atelier R. Štajerové
Kateřina Levá  -  atelier R. Štajerové
Aneta Balínová  -  atelier R. Štajerové
Hana Randová  -  atelier R. Štajerové
Vojtěch Štajer  -  atelier R. Štajerové
Martin Steinbach - atelier J. Vacková
Jan Kormoš  - atelier D. Fily

013s.jpg

 

006.jpg