PLZEŇSKÁ VÝTVARKA - BAREVNÁ ŠKOLA PRO VZDĚLÁVÁNÍ A RADOST

Výsledky žáků ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ ve výtvarných soutěžích v roce 2015

VÝSLEDKY ŽÁKŮ ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ
VE VÝTVARNÝCH SOUTĚŽÍCH
V ROCE  2015

Ocenění:

MĚSTSKÉ, KRAJSKÉ, NÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE V ROCE 2015

(včetně prací v souborech)
CELKEM ŠKOLA ZÍSKALA:………………………….   436 ocenění
Cen, čestných uznání a zvláštních
 ocenění (bez školních kol)

CELKEM ŠKOLA včetně školních kol……………… 1379 ocenění

ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ: celkem…………………………..   92

ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ:
městské soutěže……………….    4
krajské soutěže ……………….     0
národní soutěže……………….    33
mezinárodní soutěže ………...    55

CENY:   počet  celkem ……………………………….      279
městské soutěže……………….      9
krajské soutěže ……………….    161
národní soutěže……………….        4
mezinárodní soutěže ………...    105

ČESTNÉ UZNÁNÍ:  počet celkem:………………………..   65
městské soutěže……………….      11
krajské ………………………….        2
národní………………………….      16
mezinárodní ……………………      36

oceněno ve školních kolech…………………….. ………… 943

 

 

 

EVROPA VE ŠKOLE  2015 – krajská výtvarná soutěž

Cena
Kaleidoskop míst a snů 1. kat. - atelier A. Kopečkové
Ptáci Evropy /soubor prací/  1. kat. - atelier  D. Fila
Až vyrostu, budu…/kniha/ 1. kat. - atelier R. Štajerové
Evropské stavby /soubor prací/ 1. kat. - atelier J. Spěváčkové
Jan Kučera – atelier E. Kučerové
Interiéry a detaily evropské architektury /soubor prací/ 1. kat. - atelier J. Spěváčkové 
Evropské madony / soubor papírorytů /  - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Statek /soubor grafiky/ - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Společně /soubor prací/ -  atelier R. Štajerové
Evropské katedrály a my /soubor prací/  - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Interiéry a detaily evropské architektury /soubor prací/ 2. kat. - atelier J. Spěváčkové 
Ptáci Evropy /soubor prací/ 2. kat. - atelier D: Fila
Kaleidoskop míst a snů 2. kat. - atelier A. Kopečkové
Architektura Evropy /soubor prací/  - atelier J. Spěváčkové
Nikola Azari, Rebeka Konášová – atelier E. Kučerové
Kateřina Borečková, Tereza Banková – atelier E. Kučerové
Barbora Stejskalová - atelier R. Štajerové
Až vyrostu, budu…/kniha/ 2. kat. - atelier R. Štajerové
Evropská architektura /soubor prací/  - atelier J. Spěváčkové
Ptáci Evropy 3. kat. - atelier D: Fila
Detaily evropské architektury /soubor prací/ - atelier J. Spěváčkové
Až vyrostu, budu…/kniha/ 3. kat. - atelier R. Štajerové
Kaleidoskop míst a snů 3. kat. - atelier A. Kopečkové
Oltář - atelier J. Spěváčkové
Katedrála /soubor prací/ - atelier R. Štajerové
Napříč Evropou /soubor grafiky/ - atelier R. Štajerové
Praha staletá /soubor grafiky/ - atelier R. Štajerové
Interiéry evropské architektury - atelier J. Spěváčkové
Anna Štětková - atelier R. Štajerové

Čestné uznání
Matouš Buldra - atelier J. Spěváčkové
Viktorie Kofroňová - atelier J. Spěváčkové

EVROPA VE ŠKOLE 2015 – celostátní výtvarná soutěž

Zvláštní cena
Evropské madony /soubor papírorytů/  - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Ptáci Evropy /soubor prací/  - atelier D. Fila
Oltář /objekt/ - atelier J. Spěváčkové

Cena
Marie Anna Klinkovská - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová 
Karolína Urbanová - atelier A. Kopečkové
Simona Silovská - atelier J. Spěváčkové
Darja Zemanová - atelier J. Spěváčkové

Čestné uznání
Kaleidoskop míst a snů - atelier A. Kopečkové
Až vyrostu, budu…/kniha/ - atelier R. Štajerové
Anna Spilková - atelier J. Spěváčkové
Jan Kučera – atelier E. Kučerové

LIDICE 2015  – mezinárodní výtvarná soutěž

Medaile – lidická růže
Zuzana Stejskalová -  atelier R. Štajerové
Adéla Denková -  atelier R. Štajerové
Matěj Kabát  
- Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, D. Hejlová
Rozálie Kabátová  - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, D. Hejlová
Robin Tengler  - atelier J. Spěváčkové
Ptačí omalovánky /soubor prací/  - atelier D. Fila
Kateřina Kopečková - atelier A. Kopečkové

Medaile škole za kolekci grafiky
- Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, D.Hejlová
Kabát Matěj - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, D. Hejlová 
Hodková Justýna
- Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, D. Hejlová
Markéta Hejlová  
- Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, D. Hejlová      
Klinkovská Anna Marie
- Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, D. Hejlová
Klára Špinková 
- Výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň, D. Hejlová
 
Medaile škole za kolekci grafiky - atelier J. Spěváčkové, R. Štajerové, J. Vackové
Martina Behenská - atelier J. Spěváčkové
Kristýna Güntherová
- atelier J. Spěváčkové
Viktorie Hirschová - atelier J. Spěváčkové
Kristýna Kalátová
-  atelier R. Štajerové
Petr Kalina
- atelier J. Spěváčkové
Zuzana Křížová -  atelier J. Vackové
Le Thanh Qui -  atelier R. Štajerové
Adéla Tolmová
- atelier J. Spěváčkové
Jan Výška -  atelier J. Spěváčkové

Čestné uznání
Adéla Denková -  atelier R. Štajerové
Marc Hovens
- atelier D. Fila
Tereza Koukolíková - atelier A. Kopečkové
Barbora Petříková - atelier D. Fila
Lucie Šípová - atelier J. Spěváčkové
Pavel Frank
– atelier E. Kučerové
Adéla Hrbáčková
– atelier E. Kučerové
Eliška Rezková – atelier E. Kučerové
Anna Školoudová
– atelier E. Kučerové
Jaromír Voves
– atelier E. Kučerové

MALUJEME PO SÍTI 2015  – mezinárodní výtvarná soutěž

Cena
Magdalena Nechanická -  atelier J. Vackové
Magdalena Černá -  atelier J. Vackové
Alena Janková -  atelier J. Vackové
Karolína Nováčková -  atelier J. Vackové
Kristýna Güntherová - atelier J. Spěváčkové
Zuzana Stejskalová -  atelier R. Štajerové
Kateřina Pekárková -  atelier R. Štajerové
Eliška Kizmannová -  atelier R. Štajerové
Zuzana Stejskalová -  atelier R. Štajerové
Tereza Hejlová - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Rozálie Kabátová - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Markéta Hejlová - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová 
Karolína Pechová - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová

 

ZE ŽIVOTA ZVÍŘAT – městská výtvarná soutěž

Cena starosty Plzně 4
Magdalena Nechanická -  atelier J. Vackové

Cena
Tamara Haltuchová -  atelier J. Vackové
Adéla Klímová -  atelier J. Vackové
Nicol Netolická -  atelier J. Vackové

 

NÁŠ DOMOV EVROPA – městská výtvarná soutěž

Cena Odboru kultury MMP:
Jaroslav Jůza -  atelier F. Bálka

Cena Plzeň 2015
Markéta Hejlová - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová

Cena Odboru školství MMP:
Marie Šabková, Barbora Hejnová – atelier E. Kučerové

Cena
Matouš Buldra - atelier J. Spěváčkové
Marie Anna Klinkovská - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Tereza Marešová – atelier E. Kučerové
Tereza Mrcková - atelier A. Kopečkové
Ondřej Kolečko - atelier R. Štajerové
Lukáš Říhánek -  atelier J. Vackové

Čestné uznání
Jakub Grega - atelier A. Kopečkové
Lukáš Kydlíček – atelier K. Horákové
Jitka Rohanová – atelier J. Trefila
Lucie Šípová - atelier J. Spěváčkové
Julie Kilbergrová - atelier J. Spěváčkové
Julie Duchková – atelier E. Kučerové
Tomáš Hamouz - atelier A. Kopečkové
Anna Kylišová - atelier J. Trefila
Václav Bejček - atelier D. Fila
Kateřina Sůsová - atelier J. Spěváčkové
Barbora Šubrtová - atelier D. Fila

NEVIDITELNÁ VÝSTAVA  - celostátní výtvarná soutěž

Hlavní cena
Kristýna Černá - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Simona Silovská, Libuše Plevačová, Andrea Mírková - atelier J. Spěváčkové
Čestné uznání
Adéla Denková, Dagmar Hříbalová – atelier R. Štajerové
Anna Marie Klinkovská - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová

KAREL IV. – mezinárodní výtvarná soutěž

Hlavní cena
Matouš Buldra - atelier J. Spěváčkové
Jaroslav Jůza – atelier K. Horákové
Martina Behenská - atelier J. Spěváčkové
Madony - soubor grafik /Marie Anna Klinkovská, Rozálie Kabátová, Matěj Kabát, Tereza Hejlová, Markéta Hejlová, Justýna Hodková/ - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Andrea Mírková - atelier J. Spěváčkové
Kateřina Sůsová - atelier J. Spěváčkové
Kateřina Beránková – atelier A. Kopečkové
Martin Wolf – atelier A. Kopečkové
Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové
Kateřina Kopečková – atelier A. Kopečkové

Cena
Kateřina Borečková, Tereza Banková – atelier E. Kučerové
Lukáš Marek, Marek Ulč – atelier E. Kučerové
Nefely Klencová, Johana Klencová – atelier E. Kučerové
Karolína Pechová - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Anna Marie Klinkovská - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Klára Špinková - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Petr Kalina - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová
Julie Kilbergrová - atelier J. Spěváčkové
Kateřina Břízová - atelier J. Spěváčkové
Adéla Tolmová - atelier J. Spěváčkové
Antonín Výška - atelier J. Spěváčkové
Emma Zvěřinová - atelier J. Spěváčkové
Ester Žáčková - atelier J. Spěváčkové
Barbora Zdeňková - atelier J. Spěváčkové
Kristýna Jakšová - atelier J. Spěváčkové
Linda Popovská - atelier J. Spěváčkové
Miriam Žáčková - atelier J. Spěváčkové
Kateřina Kunešová - atelier J. Spěváčkové
Tereza Šnajdrová - atelier J. Spěváčkové
Melánie Peštová - atelier J. Spěváčkové
Natálie Zaplatílková - atelier J. Spěváčkové
Anežka Kolaříková - atelier J. Spěváčkové
Magdalena Klečková – atelier A. Kopečkové
Johana Bečková – atelier E. Kučerové
Markéta Urbanová – atelier E. Kučerové
Veronika Capíková – atelier E. Kučerové
Kateřina Sedlerová – atelier E. Kučerové
Karla Elizabeth Škudrnová – atelier J. Trefila
Aneta Žítková – atelier K. Horákové
Matěj Šefrna - atelier J. Vackové
Simona Šrámová - atelier J. Vackové
Kristýna Sklenářová - atelier J. Vackové
Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové
Eliška Kizmanová – atelier R. Štajerové
Lucie Macháčková – atelier R. Štajerové
Lucie Svobodová – atelier R. Štajerové
Viktorie Zýková – atelier R. Štajerové
Adéla Vildová – atelier R. Štajerové
Adriana Kroupová - atelier J. Spěváčkové
Jan Kučera – atelier E. Kučerové
Amálie Urválková, Ema Urválková, Hana Zavitkovská – atelier E. Kučerové
Robin Tengler - atelier J. Spěváčkové
Lucie Šípová - atelier J. Spěváčkové
Viktorie Kofroňová - atelier J. Spěváčkové
Veronika Břízová - atelier J. Spěváčkové
Alexandra Matkovičová – atelier A. Kopečkové
Barbora Švelchová – atelier A. Kopečkové
Hana Šabková – atelier E. Kučerové
Ema Kohušová – atelier E. Kučerové
Magdalena Nechanická - atelier J. Vackové
Anežka Krejčiříková - atelier J. Vackové
Anežka Purkartová - atelier J. Vackové
Kateřina Černá - atelier J. Vackové
Martin Houška – atelier K. Horákové
Jindřich Staník – atelier K. Horákové
Michal Weinfurt – atelier K. Horákové
Anita Zrostlíková – atelier K. Horákové
Adéla Němečková – atelier K. Horákové
Denis Kalivoda – atelier R. Štajerové
Alžběta Dvořáková – atelier R. Štajerové
Lukáš Zýka – atelier R. Štajerové
Julie Flanderová - atelier J. Spěváčkové
Magdalena Hrušková - atelier J. Spěváčkové
Adéla Davídková - atelier J. Spěváčkové
Barbora Holá - atelier J. Spěváčkové
Terezie Vyškovská - atelier J. Spěváčkové
Anna Školoudová – atelier E. Kučerové
Kateřina Kalinová - atelier J. Spěváčkové
Kateřina Vrbatová - atelier J. Spěváčkové
Sára Beráková - atelier J. Spěváčkové
Anna Jůzová - atelier J. Spěváčkové
Viktor Šulc - atelier J. Spěváčkové
Viktorie Hirschová - atelier J. Spěváčkové
Simona Silovská - atelier J. Spěváčkové
Vojtěch Soukup - atelier J. Spěváčkové
Patrik Salvét – atelier A. Kopečkové
Eliška Rybová – atelier A. Kopečkové
Anna Vopalecká – atelier A. Kopečkové
Martin Steinbach - atelier J. Vackové
Lucie Steinbachová - atelier J. Vackové
Barbora Stejskalová – atelier R. Štajerové
Adéla Denková – atelier R. Štajerové
Dagmar Hříbalová – atelier R. Štajerové
Pavel Králíček – atelier R. Štajerové
Linda Štichová – atelier R. Štajerové
Eliška Koželuhová – atelier R. Štajerové
Mariana Myslíková – atelier F. Bálka
Karolína Kopečková – atelier A. Kopečkové
Karolína Dobrá - atelier J. Spěváčkové
Eva Višňovská - atelier J. Spěváčkové

VÁNOČNÍ MALOVÁNÍ /Konto bariéry/- celostátní výtvarná soutěž

 

Cena
Anna Jablonková - atelier J. Vackové

TORUŇ 2015 – mezinárodní výtvarná soutěž

Cena
Soubor prací Ptáci Evropy – atelier D. Fila
Valentina Mikutová - atelier J. Vackové

Čestné uznání
Karolína Urbanová – atelier A. Kopečkové
Martin Fux - atelier J. Vackové
Zuzana Jungová - atelier J. Vackové
Tereza Kadičová - atelier J. Vackové
Adéla Klímová - atelier J. Vackové
Marcela Menclová - atelier J. Vackové
Magdalena Nechanická - atelier J. Vackové
Markéta Ondříčková - atelier J. Vackové
Matěj Šefrna - atelier J. Vackové
Damián Stehlík - atelier J. Vackové
Ela Strnadová - atelier J. Vackové
Marek Vácal - atelier J. Vackové
Eliška Koželuhová – atelier R. Štajerové
Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové
Lucie Svobodová – atelier R. Štajerové
Anna Bejčková – atelier D. Fila
Jana Hojdová – atelier D. Fila
Samuel Kaiser – atelier D. Fila
Barbora Leitlová – atelier D. Fila
Natálie Počická – atelier D. Fila
Kristýna Roudová – atelier D. Fila
Barbora Růžičková – atelier D. Fila
Martin Saidl – atelier D. Fila
Robert Sporka – atelier D. Fila
Emma Trejbalová – atelier D. Fila
Karolína Vojtová – atelier D. Fila

 

 

ÚDAJE O VYBRANÝCH  MIMOŠKOLNÍCH AKTIVITÁCH
       
přehled:

  • Podíl na Plzeň  EHMK 2015
  • Získávání grantů pro školní projekty a činnost galerie Paletka
  • Organizace celoměstského projektu „Náš domov Evropa“
  • Výstavní a metodická činnost Galerie Paletka
  • Spolupráce s hnutím „Na vlastních nohou“, s prezidentkou hnutí Bělou Gran Jensen
  • Realizace novoročenek pro potřeby města Plzně, pro reprezentaci města
  • Výměnné výstavy v Knihovně města Plzně
  • Výměnné výstavy pro Městský obvod Plzeň 2 – Slovany, Radnice Slovany
  • Metodická činnost 1. čs. galerie dětského výtvarného projevu v Plzni
  • Spolupráce s Magistrátem města Plzně
  • Realizace porot
  • Spolupráce s o.s. Svět podle Jakuba
  •  projekt „ Malba na ulici“
  • Spolupráce s Unií výtvarných umělců
  • Výběr a garance výstav externích vystavovatelů
  • Spolupráce s Ministerstvem obrany ČR, s generálem Armády České republiky Ing. Petrem Pavlem, předsedou vojenského výboru NATO – na projektu Hnutí Na vlastních nohou
  • Spolupráce s Arcibiskupstvím Praha, s kardinálem Dominikem Dukou na projektu Hnutí Na vlastních nohou
  • Výměnné výstavy v Knihovně města Plzně – pobočce Skvrňany
  • Garant krajského kola soutěže Evropa ve škole
  • Výstava Klenová – Krajská přehlídka VO ZUŠ

 

Všichni učitelé školy jsou aktivními výtvarnými umělci, část z nich je organizována v celostátní profesní organizaci – Unie výtvarných umělců a v dalších Asociacích grafiků, sochařů, či medailérů. Svou činností se podílejí na kulturním životě města Plzně.

Akce pedagogů s dětmi nad rámec učebních plánů

  • Spolupráce školy s dalšími subjekty: spolupracuje dlouhodobě s Hnutím Na vlastních nohou - s organizací Běly Gran Jensen (spolupráci řídí Mgr. Spěváčková) 
  • Aktivní spolupráce s Městem Plzeň, MO Plzeň 2 - Slovany, ZOO Plzeň, s plzeňským Biskupstvím, s pražským Arcibiskupstvím a s mnoha dalšími organizacemi - viz výše.
  • Žáci školy obesílají všechny výstavy a soutěže organizované MŠMT Praha, mezinárodní soutěže Lidice, Bienále fantázie Martin, Hong Kong, polská Toruň, mezinárodní soutěže v Japonsku, Mexiku, Finsku atd. - viz výše.
  • Příprava a realizace semináře pro žáky a studenty v rámci pracovního pobytu v Hong Kongu - Mgr. Romana Štajerová

 

Návštěvy kulturních akcí

V návaznosti na ŠVP a předmět výtvarná kultura navštěvují žáci

  • Západočeskou galerií v Plzni, Galerii Jiřího Trnky, Galerii města Plzně
  • výstavy pořádané 1. čs. galerií dětského výtvarného projevu v Plzni
  • výstavy mimo Plzeň -  Národní galerii, Anežský klášter, pražské galerie, galerii Klenová
  • V rámci výtvarné teorie jsou pořádány tematické zájezdy. Samozřejmostí je účast pedagogů i žáků na realizacích výstavního programu 1. čs. galerie dětského výtvarného projevu v Plzni

Mimořádné práce pedagogů:

Mgr. Karel Syka
Člen UVU
Řídí a organizuje činnost 1. čs. Galerie dětského výtvarného projevu v Plzni
členem Kulturní komise Rady města Plzně
členem Rady Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti
člen RS Design centra České republiky
Členem Ochranné organizace autorské
Je členem uměleckých porot a porot městských soutěží
Je členem uměleckých porot a porot soutěží dětské výtvarné tvorby
Řízení, kurátorsví a realizace – Galerie Paletka

 

Mgr. Jaroslava Spěváčková
Člen Ústřední umělecké rady ZUŠ – výtvarný obor
Člen české sekce mezinárodní společnosti pro výchovu uměním -  INSEA
Člen porot soutěží dětské výtvarné tvorby
Pověřená organizací krajské poroty soutěže Evropa ve škole
Garant krajského kola soutěže Evropa ve škole
Člen ústřední poroty Evropa ve škole
Člen poroty mezinárodní dětské výstavy Lidice
Člen poroty mezinárodních dětských výstav pořádaných Hnutím Na vlastních nohou
Krajský garant Hnutí Na vlastních nohou
Kurátor výstav pořádaných Hnutím Na vlastních nohou v NG – v Anežském klášteře v Praze             
Instalace výstav – v galerii Paletka, v NG – v Anežském klášteře v Praze             

Mgr. Dagmar Fila
Člen UVU
Realizace výstav – Galerie Paletka
Práce ve výstavní radě UVU a instalace výstav UVU
Samostatné výstavy
Lektor Krajského centra vzdělávání a jazykové školy, Plzeň

Mgr. Romana Štajerová
Realizace výstav – Galerie Paletka
Koordinátor městských, krajských, celostátních i mezinárodních soutěží pořádaných školou
Lektor Krajského centra vzdělávání a jazykové školy, Plzeň
Lektor semináře pro žáky a studenty v rámci pracovního pobytu v Hong Kongu
Člen poroty mezinárodní dětské výstavy Lidice
Člen poroty mezinárodní dětské výstavy V Hong Kongu
Spolupracuje s Hnutím Na vlastních nohou
Instalace výstav – v galerii Paletka, v NG – v Anežském klášteře v Praze             

Mgr. Jana Vacková
Člen UVU
Autorské výstavy
Výstavy Azyl
Realizace výstav – Galerie Paletka
práce ve výstavní radě UVU
organizace a účast na týdenním krajinářském kurzu pro žáky ZUŠ Plzeň, Jagellonská
spolupráce se ZOO Plzeň – články do časopisu Iris
organizace Prázdninové štafety pro děti Plzeňského kraje
výstava VO v galerii Klenová

Marie Němejcová-Šedá
Člen UVU
Realizace výstav – Galerie Paletka
Výstavy Azyl
Autorské výstavy
Krajinářský kurz
   
Mgr. Alice Kopečková
Realizace výstav – Galerie Paletka
Autorské výstavy
Lektor Krajského centra vzdělávání a jazykové školy, Plzeň

Bc. Kamila Horáková
Člen UVU
Realizace výstav – Galerie Paletka
Autorské výstavy

Mgr. Eva Kučerová
Realizace výstav – Galerie Paletka
Správce keramické dílny

Mgr. Jan Trefil
Realizace výstav – Galerie Paletka
Autorská výstava

František Bálek akad.soch.
Člen UVU

Autorské výstavy

úspěšně reprezentoval ČR na mezinárodních sochařských sympoziích

 

 

Spolupráce s jinými organizacemi

Město Plzeň
Městský obvod Plzeň 2 - Slovany
Plzeňský kraj
Hnutí Na vlastních nohou
PedF ZČU v PLZNI – smlouva o spolupráci
Krajské centrum vzdělávání a jazyková škola, Plzeň
Český  rozhlas v Plzni
ZOO Plzeň
ZČM
SUPŠ – Zámeček
Azyl
Městská knihovna v Plzni
Svět podle Jakuba
Biskupství Plzeň
Arcibiskupství Praha
Ministerstvo obrany ČR
Ministerstvo Zahraničních věcí ČR
Národní galerie, Anežský klášter
Ředitelství školy pomáhá trvale v metodické a výstavní oblasti velkému počtu škol

SPOLUPRÁCE NA REGIONÁLNÍ ÚROVNI (spolupráce školy se sociálními partnery, úřadem práce a dalšími subjekty na úrovni kraje)

 

Město Plzeň
Městský obvod Plzeň 2 - Slovany
Plzeňský kraj
Hnutí Na vlastních nohou
PedF ZČU v Plzni
Český rozhlas v Plzni
ZOO Plzeň
ZČM
SUPŠ - Zámeček
Městská knihovna v Plzni
Plzeňské biskupství
Krajské centrum vzdělávání a jazyková škola, Plzeň
Výstavy Azyl

SPOLUPRÁCE NA CELOSTÁTNÍ ÚROVNI (spolupráce školy se sociálními partnery, úřadem práce a dalšími subjekty na úrovni ČR)

 

Ministerstvo obrany ČR
Ministerstvo zahraničních věcí ČR
Arcibiskupství Praha
Národní galerie, Anežský klášter

 

ÚČAST ŠKOLY V MEZINÁRODNÍCH PROGRAMECH – MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE (účast školy v mezinárodních programech a projektech, další mezinárodní spolupráce škol)

Akce Hnutí Na vlastních nohou
Ministerstvo obrany ČR
Ministerstvo zahraničních věcí ČR
Účast na mezinárodních soutěžích:
LIDICE 2015
HongKong 2015
Toruň 2015
Finsko 2015
Japonsko 2015
SRN – Centrum Bavaria – Barva na ulici

003s.jpg

 

001.jpg