PLZEŇSKÁ VÝTVARKA - BAREVNÁ ŠKOLA PRO VZDĚLÁVÁNÍ A RADOST

Výsledky žáků ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ ve výtvarných soutěžích v roce 2016

VÝSLEDKY ŽÁKŮ ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ
VE VÝTVARNÝCH SOUTĚŽÍCH
VE ŠK. ROCE 2015 / 2016

NEVIDITELNÁ VÝSTAVA - celostátní výtvarná soutěž

Hlavní cena

Kristýna Černá - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová

Simona Silovská, Libuše Plevačová, Andrea Mírková - atelier J. Spěváčkové

Čestné uznání

Adéla Denková, Dagmar Hříbalová – atelier R. Štajerové

Anna Marie Klinkovská - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová

 

KAREL IV. – mezinárodní výtvarná soutěž


Hlavní cena

Matouš Buldra - atelier J. Spěváčkové

Jaroslav Jůza – atelier K. Horákové

Martina Behenská - atelier J. Spěváčkové

Madony - soubor grafik /Marie Anna Klinkovská, Rozálie Kabátová, Matěj Kabát, Tereza Hejlová, Markéta Hejlová, Justýna Hodková/ - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová

Andrea Mírková - atelier J. Spěváčkové

Kateřina Sůsová - atelier J. Spěváčkové

Kateřina Beránková – atelier A. Kopečkové

Martin Wolf – atelier A. Kopečkové

Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové

Kateřina Kopečková – atelier A. Kopečkové

 

Cena

Kateřina Borečková, Tereza Banková – atelier E. Kučerové

Lukáš Marek, Marek Ulč – atelier E. Kučerové

Nefely Klencová, Johana Klencová – atelier E. Kučerové

Karolína Pechová - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová

Anna Marie Klinkovská - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová

Klára Špinková - Výtvarná dílna při Galerii Paletka, D. Hejlová

Petr Kalina - - atelier J. Spěváčkové

Julie Kilbergrová - atelier J. Spěváčkové

Kateřina Břízová - atelier J. Spěváčkové

Adéla Tolmová - atelier J. Spěváčkové

Antonín Výška - atelier J. Spěváčkové

Emma Zvěřinová - atelier J. Spěváčkové

Ester Žáčková - atelier J. Spěváčkové

Barbora Zdeňková - atelier J. Spěváčkové

Kristýna Jakšová - atelier J. Spěváčkové

Linda Popovská - atelier J. Spěváčkové

Miriam Žáčková - atelier J. Spěváčkové

Kateřina Kunešová - atelier J. Spěváčkové

Tereza Šnajdrová - atelier J. Spěváčkové

Melánie Peštová - atelier J. Spěváčkové

Natálie Zaplatílková - atelier J. Spěváčkové

Anežka Kolaříková - atelier J. Spěváčkové

Magdalena Klečková – atelier A. Kopečkové

Johana Bečková – atelier E. Kučerové

Markéta Urbanová – atelier E. Kučerové

Veronika Capíková – atelier E. Kučerové

Kateřina Seidlerová – atelier E. Kučerové

Karla Elizabeth Škudrnová – atelier J. Trefila

Aneta Žítková – atelier K. Horákové

Matěj Šefrna - atelier J. Vackové

Simona Šrámová - atelier J. Vackové

Kristýna Sklenářová - atelier J. Vackové

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové

Eliška Kizmanová – atelier R. Štajerové

Lucie Macháčková – atelier R. Štajerové

Lucie Svobodová – atelier R. Štajerové

Viktorie Zýková – atelier R. Štajerové

Adéla Vildová – atelier R. Štajerové

Adriana Kroupová - atelier J. Spěváčkové

Jan Kučera – atelier E. Kučerové

Amálie Urválková, Ema Urválková, Hana Zavitkovská – atelier E. Kučerové

Robin Tengler - atelier J. Spěváčkové

Lucie Šípová - atelier J. Spěváčkové

Viktorie Kofroňová - atelier J. Spěváčkové

Veronika Břízová - atelier J. Spěváčkové

Alexandra Matkovičová – atelier A. Kopečkové

Barbora Švelchová – atelier A. Kopečkové

Hana Šabková – atelier E. Kučerové

Ema Kohušová – atelier E. Kučerové

Magdalena Nechanická - atelier J. Vackové

Anežka Krejčiříková - atelier J. Vackové

Anežka Purkartová - atelier J. Vackové

Kateřina Černá - atelier J. Vackové

Martin Houška – atelier K. Horákové

Jindřich Staník – atelier K. Horákové

Michal Weinfurt – atelier K. Horákové

Anita Zrostlíková – atelier K. Horákové

Adéla Němečková – atelier K. Horákové

Denis Kalivoda – atelier R. Štajerové

Alžběta Dvořáková – atelier R. Štajerové

Lukáš Zýka – atelier R. Štajerové

Julie Flanderová - atelier J. Spěváčkové

Magdalena Hrušková - atelier J. Spěváčkové

Adéla Davídková - atelier J. Spěváčkové

Barbora Holá - atelier J. Spěváčkové

Terezie Vyškovská - atelier J. Spěváčkové

Anna Školoudová – atelier E. Kučerové

Kateřina Kalinová - atelier J. Spěváčkové

Kateřina Vrbatová - atelier J. Spěváčkové

Sára Beráková - atelier J. Spěváčkové

Anna Jůzová - atelier J. Spěváčkové

Viktor Šulc - atelier J. Spěváčkové

Viktorie Hirschová - atelier J. Spěváčkové

Simona Silovská - atelier J. Spěváčkové

Vojtěch Soukup - atelier J. Spěváčkové

Patrik Salvét – atelier A. Kopečkové

Eliška Rybová – atelier A. Kopečkové

Anna Vopalecká – atelier A. Kopečkové

Martin Steinbach - atelier J. Vackové

Lucie Steinbachová - atelier J. Vackové

Barbora Stejskalová – atelier R. Štajerové

Adéla Denková – atelier R. Štajerové

Dagmar Hříbalová – atelier R. Štajerové

Pavel Králíček – atelier R. Štajerové

Linda Štichová – atelier R. Štajerové

Eliška Koželuhová – atelier R. Štajerové

Mariana Myslíková – atelier F. Bálka

Karolína Kopečková – atelier A. Kopečkové

Karolína Dobrá - atelier J. Spěváčkové

Eva Višňovská - atelier J. Spěváčkové

 

VÁNOČNÍ MALOVÁNÍ /Konto bariéry/- celostátní výtvarná soutěž

Cena

Anna Jablonková - atelier J. Vackové

 

TORUŇ 2015 – mezinárodní výtvarná soutěž

Cena

Soubor prací Ptáci Evropy – atelier D. Fila

Valentina Mikutová - atelier J. Vackové

Čestné uznání

Karolína Urbanová – atelier A. Kopečkové

Martin Fux - atelier J. Vackové

Zuzana Jungová - atelier J. Vackové

Tereza Kadičová - atelier J. Vackové

Adéla Klímová - atelier J. Vackové

Marcela Menclová - atelier J. Vackové

Magdalena Nechanická - atelier J. Vackové

Markéta Ondříčková - atelier J. Vackové

Matěj Šefrna - atelier J. Vackové

Damián Stehlík - atelier J. Vackové

Ela Strnadová - atelier J. Vackové

Marek Vácal - atelier J. Vackové

Eliška Koželuhová – atelier R. Štajerové

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové

Lucie Svobodová – atelier R. Štajerové

Anna Bejčková – atelier D. Fila

Jana Hojdová – atelier D. Fila

Samuel Kaiser – atelier D. Fila

Barbora Leitlová – atelier D. Fila

Natálie Počická – atelier D. Fila

Kristýna Roudová – atelier D. Fila

Barbora Růžičková – atelier D. Fila

Martin Saidl – atelier D. Fila

Robert Sporka – atelier D. Fila

Emma Trejbalová – atelier D. Fila

Karolína Vojtová – atelier D. Fila

 

Evropa ve škole – krajská výtvarná soutěž

cena poroty

Žena /kniha/ - atelier A. Kopečkové

ceny

Kateřina Borečková, Tereza Banková - atelier E. Kučerové

Hana Zavitkovská, Amálie Urválková, Ema Urválková - atelier E. Kučerové

Marek Ulč, Lukáš Marek - atelier E. Kučerové

Jan Kučera - atelier E. Kučerové

Sportovci /soubor prací/- Výtvarná dílna při Galerii Paletka Plzeň, Darina Hejlová

Hrajeme si /soubor prací/ - atelier J. Spěváčkové

Lukáš Zýka - atelier R. Štajerové

Alžběta Dvořáková - atelier R. Štajerové

Daniel Kučera - atelier E. Kučerové

Klára Špinková - Výtvarná dílna při Galerii Paletka Plzeň, Darina Hejlová

Anna Marie Klinkovská - Výtvarná dílna při Galerii Paletka Plzeň, Darina Hejlová

Kamarádi /soubor grafik/ - atelier J. Spěváčkové

Andrea Mírková - atelier J. Spěváčkové

Holky to dovedou také /soubor prací/ -

Viktorie Zýková - atelier R. Štajerové

Inspirace výzdobou Kaple Sv. Kříže /soubor prací/ - atelier J. Spěváčkové

Anna Školoudová - atelier E. Kučerové

Kateřina Levá – atelier R. Štajerové

Pavel Králíček - atelier R. Štajerové

Dagmar Hříbalová – atelier R. Štajerové

Sport a škola /soubor grafik/ - atelier J. Spěváčkové

Anežka Chuchlíková - atelier R. Štajerové

Vojtěch Štajer - atelier R. Štajerové

Anna Spilková - atelier J. Spěváčkové

Eva Višňovská - atelier J. Spěváčkové

Magdalena Bömová - atelier R. Štajerové

 

Evropa ve škole – celostátní výtvarná soutěž

cena poroty

Žena /kniha/ - atelier A. Kopečkové

Cena

Jan Kučera - atelier E. Kučerové

Sára Beráková - atelier J. Spěváčkové

Magdalena Hušková - atelier A. Kopečkové

Kateřina Kopečková - atelier A. Kopečkové

Práce uveřejněné v kalendáři

Sára Beráková /plakát, diplom, titulní list kalendáře/ - atelier J. Spěváčkové

Jan Kučera - atelier E. Kučerové

 

LIDICE 2016 – mezinárodní výtvarná soutěž

Medaile – lidická růže

Kateřina Kalinová - atelier J. Spěváčkové

Lucie Macháčková - atelier R. Štajerové
Medaile škole za kolektivní práci

Kniha To jsme my - atelier J. Spěváčkové

Medaile za kolekci grafiky – lidická růže

- atelier J. Spěváčkové, R. Štajerové, J. Vackové

Natálie Blechová - atelier J. Vackové
Magdalena Černá
- atelier J. Vackové

Eliška Kizmanová - atelier R. Štajerové
Barbora Stejskalová - atelier R. Štajerové
Petr Kalina
- atelier J. Spěváčkové

Vojtěch Štajer - atelier R. Štajerové
Daniel Vodička
- atelier J. Spěváčkové

Čestné uznání

Lucie Obytová - atelier E. Kučerové
Eliška Rezková
- atelier E. Kučerové

Marie Šabková - atelier E. Kučerové

Jaromír Voves - atelier E. Kučerové

Jan Vrzák - atelier E. Kučerové

Václav Vrzák - atelier E. Kučerové

Daniel Nováček - atelier J. Vackové

Klára Slavíková - - atelier J. Vackové

Kniha a já 2016 –celostátní výtvarná soutěž

Čestné uznání

Andrea Albrechtová - atelier A. Kopečkové
Marie Schejbalová
-
atelier A. Kopečkové
Karolína Urbanová
-
atelier A. Kopečkové
Adéla Urbanová
-
atelier A. Kopečkové
Natálie Fremundová
-
atelier A. Kopečkové
Viktorie Klímová
-
atelier A. Kopečkové

 

Cesta 2016 – přehlídka VO ZUŠ plzeňského kraje

Stříbrná paleta malířky Vilmy Vrbové – Kotrbové

Anna Školoudová, Nefely Klencová - atelier E. Kučerové

Čestné uznání

Vojtěch Myslík atelier K. Horákové

 

Domácí mazlíčci – celostátní výtvarná soutěž

Cena

Kristýna Sklenářová - atelier J. Vackové

Barbora Leitlová – atelier D. Fila

Čestné uznání

Kateřina Kalabzová - atelier J. Vackové

Emma Zvěřinová - atelier J. Spěváčkové

Marie Anna Klinkovská - Výtvarná dílna při Galerii Paletka Plzeň, Darina Hejlová

Anna Jůzová - atelier J. Spěváčkové

Barbora Rousová – atelier D. Fila

 

Zlatý drak 2016 – mezinárodní výtvarná soutěž

Cena

Nikol Zdeňková - atelier R. Štajerové

Kateřina Bohůnková atelier K. Horákové

Kristýna Jakšová - atelier J. Spěváčkové

Čestné uznání

Tereza Řežábková atelier K. Horákové

Michal Weinfurt atelier K. Horákové

Kristýna Brůčková atelier A. Kopečkové

 

Karel IV. – celostátní výtvarná soutěž

Zvláštní cena

Anna Vopalecká - atelier A. Kopečkové

Cena

Adélka Němečková atelier K. Horákové
Kateřina Kunešová
- atelier J. Spěváčkové
Patrik Kočka
- atelier E. Kučerové
Nella Hrubešová
- atelier E. Kučerové
Kateřina Levá 
- atelier R. Štajerové 

                                                           
Čestné uznání

Agáta Kotrcová - atelier A. Kopečkové

ČÍM BUDU AŽ VYROSTU celoměstská výtvarná soutěž

Cena

Magdalena Černá - atelier J. Vackové

Alena Janková - atelier J. Vackové

Tereza Kadičová - atelier J. Vackové

Štěpánka Jedličková - atelier J. Vackové

Petr Bergl - atelier J. Vackové

 

BIENÁLE FANTÁZIE - mezinárodní výtvarná soutěž /Slovensko/

Čestné uznání

Tereza Šnajdrová - atelier J. Spěváčkové

Klára Holová- atelier D. Fila

011s.jpg

 

006.jpg