PLZEŇSKÁ VÝTVARKA - BAREVNÁ ŠKOLA PRO VZDĚLÁVÁNÍ A RADOST

Výsledky žáků ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ ve výtvarných soutěžích v roce 2017

VÝSLEDKY ŽÁKŮ ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ
VE VÝTVARNÝCH SOUTĚŽÍCH
VE ŠK. ROCE 2016 / 2017

NEVIDITELNÁ VÝSTAVA - celostátní výtvarná soutěž

Hlavní cena

Eliška Kizmanová – atelier R. Štajerové

 

Čestné uznání

Adéla Denková – atelier R. Štajerové

Dagmar Hříbalová – atelier R. Štajerové

Zuzana Krystlová – atelier R. Štajerové

Michaela Vávrová – atelier R. Štajerové

Leontýna Machová – atelier R. Štajerové

 

TROYES - mezinárodní výtvarná soutěž /Unesco/, Francie

Cena

Adéla Medlínová – atelier R. Štajerové

      

Čestné uznání

Adéla Denková – atelier R. Štajerové

Julie Flanderová – atelier J. Spěváčkové

Marie Štaifová – atelier J. Spěváčkové

 

VĚDA, KTERÁ LÉČÍ - mezinárodní výtvarná soutěž

Zvláštní cena

Cena J. Em. Dominika kardinála Duky OP

Viktorie Ježíková - atelier E. Kučerové

 

Cena Advokátní kanceláře Svejkovský, Kabelková a spol.

Terezie Vyškovská - atelier J. Spěváčkové

 

Cena ředitele FN Plzeň, MUDr. Václava Šimánka, Ph.D.

Anna Marie Klinkovská - Výtvarná dílna při Galerii Paletka Plzeň, Darina Hejlová

 

Cena rektora ZČU doc. Dr. RNDr. Miroslava Holečka:

Emma Zvěřinová - atelier J. Spěváčkové

 

Cena Advokátní kanceláře Svejkovský, Kabelková a spol.

Jan Kučera, Hana Šabková - atelier E. Kučerové

 

Cena Běly Gran Jensen, prezidentky Hnutí Na vlastních nohou – Stonožka

Vojtěch Štajer - atelier R. Štajerové 

 

Cena ředitele FN Plzeň, MUDr. Václava Šimánka, Ph.D.

Simona Silovská - atelier J. Spěváčkové

 

Cena rektora ZČU doc. Dr. RNDr. Miroslava Holečka

Magdalena Böhmová - atelier R. Štajerové

 

Cena děkana Fakulty aplikovaných věd ZČU, doc. RNDr. Miroslava

Lávičky, Ph.D.        

Barbora Duchková - atelier J. Spěváčkové

 

Cena

Vojtěch Krůs - atelier A. Kopečkové

Lenka Kardionská – atelier D. Fila

Poučení z výzkumu rostlin – soubor prací: Karolína Nováčková, Kateřina Velkoborská, Alena Janková, Klára Slavíková, Kristýna Sklenářová, Elen Kampfová, Anežka Purkartová - atelier J. Vackové

Pod rentgenem (soubor prací): Albert Skála, Michaela Urbanová, Rozálie Keilová, Veronika Capíková, Viktorie Fikerlová - atelier E. Kučerové

V ordinaci (soubor prací): Robin Tengler, Marie Štaifová, Lucie Šípová, Nikola Strejčková, Klára Kunešová - atelier J. Spěváčkové

Zuzana Stejskalová - atelier R. Štajerové 

Pavel Janka - atelier A. Kopečkové

Plísně, viry, bakterie (soubor prací): Andrea Mírková, Julie Kilbergrová, Antonín Výška, Petr Kalina, Jakub Flachs, Adéla Tolmová, Adriana Kroupová, Tereza Šnajdrová, Kateřina Břízová, Radek Jakš, Kateřina Kunešová, Linda Popovská - atelier J. Spěváčkové

Petr Malotín - atelier A. Kopečkové

U lékaře (soubor prací): Barbora Holá, Magdalena Hrušková, Julie Flanderová, Adéla Davídková, Viktorie Kofroňová - atelier J. Spěváčkové

Vědci (soubor prací): Matouš Buldra, Veronika Břízová, Jan Merta - atelier J. Spěváčkové

Rentgenové snímky (soubor prací): Artur Mařík, David Černý, Lukáš Krpata, Matěj Basl – atelier D. Fila

Zuzana Krystlová - atelier R. Štajerové 

Tereza Macháčková - atelier R. Štajerové 

Vědecké zkoumání (soubor prací): Klára Špinková, Rozálie Kabátová, Marie Anna Klinkovská, Justýna Hodková - Výtvarná dílna při Galerii Paletka Plzeň, Darina Hejlová

Viktorie Hirschová - atelier J. Spěváčkové

Sarah Samková - atelier R. Štajerové 

Martin Saidl – atelier D. Fila

Barbora Jungová - atelier J. Vackové

Kateřina Pavlíčková - atelier R. Štajerové 

Plísně, viry, bakterie (soubor prací): Anna Jůzová, Tereza Hlavatá, Veronika Prajzlerová, Jan Výška, Anežka Kolaříková, Karolína Dobrá, Kateřina Kalinová, Kristýna Jakšová, Kateřina Sůsová - atelier J. Spěváčkové

Kateřina Berglová, Marek Kotora - atelier E. Kučerové

Poučení z výzkumu rostlin – soubor prací: Štěpánka Vítková, Anna Kačínová, Michal Štěpánek, Markéta Fuchsová, Kateřina Bobysudová, Hynek Housar - atelier J. Vackové

Viry a bakterie – soubor grafiky: Barbora Stejskalová, Pavel Králíček, Adéla Denková - atelier R. Štajerové 

Viry a bakterie – soubor prací: Diana Pechová, Dagmar Hříbalová, Lucie Brabencová, Michaela Vávrová, Martina Pešťáková - atelier R. Štajerové

Čestné uznání

Martina Schmiedhuberová - atelier A. Kopečkové

 

EVROPA VE ŠKOLE – krajská výtvarná soutěž

Cena

Vojtěch Švarný – atelier J. Vackové

Marek Vácal – atelier J. Vackové

Praha /soubor maleb/ – atelier J. Spěváčkové

Matouš Buldra – atelier J. Spěváčkové

Tobiáš Buldra – atelier J. Spěváčkové

Plavba /soubor kreseb/ – atelier J. Vackové

Markéta Fuchsová – atelier J. Vackové

Viktorie Kofroňová – atelier J. Spěváčkové

Barbora Holá – atelier J. Spěváčkové

Folklor /soubor maleb/ – atelier J. Spěváčkové

Elizabet Bémová – atelier J. Vackové

Karel Hupač – atelier J. Vackové

Anna Bejčková – atelier D. Fila

Tadeáš Bláha – atelier D. Fila

Julie Flanderová – atelier J. Spěváčkové

Aneta Janáková – atelier J. Spěváčkové

Hudba /soubor kreseb/ – atelier J. Vackové

Plynové lampy /soubor prací/ – atelier D. Fila

Jakub Opalecký – atelier D. Fila

Matěj Basl – atelier D. Fila

Jan Vrzák – atelier E. Kučerové

Andrea Mírková – atelier J. Spěváčkové

Linda Popovská – atelier J. Spěváčkové

Radek Jakš – atelier J. Spěváčkové

Pražská architektura /soubor protisků/ – atelier J. Spěváčkové

Marek Ulč, Lukáš Marek – atelier E. Kučerové

Jan Kučera, Hana Šabková – atelier E. Kučerové

Rebeka Konášová, Barbora Petříková, Nikola Azari – atelier E. Kučerové

Daniela Kopřivová – atelier J. Spěváčkové

Pražské věže /soubor maleb/ – atelier J. Spěváčkové

Folklorní hudebníci /soubor maleb/ – atelier J. Spěváčkové

Adriana Kroupová – atelier J. Spěváčkové

Pavel Králíček – atelier R. Štajerové

Martina Pešťáková – atelier R. Štajerové

Jízda Prahou /kniha – skupinová práce/ – atelier A. Kopečkové

Hana Miškovská – atelier D. Fila

Praha /soubor protisků/ – atelier J. Spěváčkové

Kateřina Bučková – atelier J. Spěváčkové

Barbora Zdeňková – atelier J. Spěváčkové

Karolína Vaníková – atelier J. Spěváčkové

Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové

Martin Steinbach – atelier J. Vackové

Le Thanh Qui – atelier R. Štajerové

 

ZLATÝ DRAK – mezinárodní výtvarná soutěž

Cena poroty

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové

 

Čestné uznání

Amálie Berkovcová – atelier A. Kopečkové

Hana Miškovská – atelier D. Fila

Viktorie Zýková – atelier R. Štajerové

Návšteva z jiné planety /soubor prací - Kristýna Sklenářová, Daniel Nováček, Vojtěch Švarný, Žaneta Holá, Isabela Jáchim/ – atelier J. Vackové

 

EVROPA VE ŠKOLE – celostátní výtvarná soutěž

Cena starosty Českého Krumlova

Kniha: Jízda Prahou – atelier A. Kopečkové

 

Cena Krajského úřadu Jihočeského kraje

Jan Kučera, Hana Šabková – atelier E. Kučerové

 

Cena

Barbora Holá – atelier J. Spěváčkové

Hudba /kalendář/ – atelier R. Štajerové

Matěj Šefrna – atelier J. Vackové

Plynové lampy /soubor prací/ – atelier D. Fila

 

Čestné uznání

Julie Flanderová – atelier J. Spěváčkové

Sára Červená – atelier J. Spěváčkové

Soubor keramiky – atelier E. Kučerové

Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové

 

Práce uveřejněné v kalendáři

Julie Flanderová – atelier J. Spěváčkové

Marie Schejbalová – atelier A. Kopečkové

 

LIDICE 2017 – mezinárodní výtvarná soutěž

Medaile – lidická růže

Kateřina Borečková – atelier E. Kučerové

Matouš Buldra - atelier J. Spěváčkové

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové

Tereza Faitová - atelier R. Štajerové

Pavel Králíček - atelier R. Štajerové

Vojtěch Maur - atelier R. Štajerové

Kateřina Levá - atelier R. Štajerové

 

Medaile za kolekci grafiky – lidická růže

Markéta Fuchsová - atelier J. Vackové
Kateřina Černá
- atelier J. Vackové

Alžběta Dvořáková - atelier R. Štajerové

Elen Kampfová - atelier J. Vackové

Alžběta Kaplanová - atelier J. Spěváčkové

Adéla Kratochvílová - atelier R. Štajerové

Kateřina Kunešová - atelier J. Spěváčkové

Leontýna Machová - atelier R. Štajerové

Jana Pančíková - atelier J. Vackové

Kateřina Pekárková - atelier R. Štajerové

Marie Schejbalová – atelier A. Kopečkové

Kateřina Součková - atelier J. Spěváčkové

Martin Steinbach - atelier J. Vackové

Lucie Steinbachová - atelier J. Vackové

Barbora Stejskalová - atelier R. Štajerové

Terezie Vyškovská - atelier J. Spěváčkové

Martina Wimmerová - atelier J. Vackové

 

Čestné uznání

Hana Zavitkovská - atelier E. Kučerové

Lukáš Říhánek - atelier J. Vackové

Kristýna Vadovičová - atelier J. Vackové

Štěpánka Vítková - atelier J. Vackové

Václav Bejček – atelier D. Fila

Anna Přibylová – atelier D. Fila

 

PŘEHLÍDKA VO ZUŠ Plzeňského kraje

zlaté pásmo

Antoni Gaudi „ Inspirace přírodou“ – atelier D. Fila

Kytara – atelier E. Kučerové

Hlava podle Hundertwassera – atelier J. Vackové

Vojtěch Maur - atelier R. Štajerové

Struktury - atelier J. Spěváčkové

Veronika Grosselová – atelier K. Syka

Veronika Grosselová – atelier K. Syka

Veronika Grosselová – atelier K. Syka

Veronika Grosselová – atelier K. Syka

Barbora Stejskalová - atelier R. Štajerové

Veronika Grosselová – atelier K. Syka

Ondřej Pavlík – atelier K. Syka

Eliška Růžičková – atelier K. Syka

Eliška Růžičková – atelier K. Syka

Eliška Růžičková – atelier K. Syka

Barbora Stejskalová - atelier R. Štajerové

Linda Štichová - atelier R. Štajerové

 

Stříbrné pásmo

Voda – atelier A. Kopečkové

Život ve vodě a kolem ní – atelier M. Šedé Němejcové

Kroky – atelier J. Trefila

Jan Kaplický – Muzeum Enzo Ferrari - atelier J. Spěváčkové

Jindřich Houška – atelier M. Šedé Němejcové

Barbora Houšková – atelier M. Šedé Němejcové

Markéta Dvořáková - atelier J. Spěváčkové

Antonín Výška - atelier J. Spěváčkové

Petr Kalina - atelier J. Spěváčkové

Emma Zvěřinová - atelier J. Spěváčkové

Radek Jakš - atelier J. Spěváčkové

Adriana Kroupová - atelier J. Spěváčkové

Marie Štaifová - atelier J. Spěváčkové

 

Bronzové pásmo

Ilona Mácová – atelier N. Potůčkové

Ptačí Omalovánky – atelier D. Fila

Antoni Gaudi – Probuzení El Draca z Parku Guell – atelier D. Fila

Žena /kniha/ – atelier A. Kopečkové

 

Čestné uznání

Antonie Fialová – atelier N. Potůčkové

Lucie Štěpánková – atelier M. Šedé Němejcové

Anna Slobodina – atelier N. Potůčkové

Eliška Ptáková – atelier N. Potůčkové

Johana Bečková, Adéla Poláková – atelier N. Potůčkové

Veronika Eismanová – atelier N. Potůčkové

Sára Aouissi – atelier N. Potůčkové

Adéla Kalousková – atelier M. Šedé Němejcové

Lucie Kordíková – atelier N. Potůčkové

Dominika Polívková – atelier N. Potůčkové

Ondřej Novák – atelier N. Potůčkové

 

ZVÍŘE NENÍ VĚC – celostátní výtvarná soutěž

Cena

Kristýna Roudová – atelier D. Fila

Tára Stanislavová – atelier D. Fila

 

Cestou dvou bratří – celostátní výtvarná soutěž

Cena

Anna Jablonková - atelier J. Vackové

Tereza Petrášová - atelier J. Vackové

Magdalena Nechanická - atelier J. Vackové

 

DĚTI A SPORT – městská výtvarná soutěž D KLUB

Cena

Vojtěch Purkart - atelier J. Vackové

Daniel Stružka - atelier J. Vackové

 

PLZEŇSKÉ LAVIČKY -– městská výtvarná soutěž ROTARY CLUB PLZEŇ, podpora sdružení Help me, součást ZUŠ OPEN

Cena

Otto Filip Russina – atelier A. Kopečkové

Zuzana Nováčková – atelier A. Kopečkové

Karolína Kopečková – atelier A. Kopečkové

Šárka Křikavová – atelier A. Kopečkové

Anna Marie Hušková – atelier A. Kopečkové

Magdalena Hušková – atelier A. Kopečkové

Linda Štruncová – atelier A. Kopečkové

Ema Kobesová – atelier A. Kopečkové

Kateřina Prchalová – atelier A. Kopečkové

 

CESTA 2017 /KLENOVÁ/ – krajská soutěž VO ZUŠ

Stříbrná paleta Vilmy Kotrbové Vrbové

Tereza Dušková – atelier D. Fila

 

016s.jpg

 

001.jpg