PLZEŇSKÁ VÝTVARKA - BAREVNÁ ŠKOLA PRO VZDĚLÁVÁNÍ A RADOST

Výsledky žáků ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ ve výtvarných soutěžích v roce 2018

VÝSLEDKY ŽÁKŮ ZUŠ PLZEŇ, JAGELLONSKÁ
VE VÝTVARNÝCH SOUTĚŽÍCH
V ŠK. ROCE  2017 / 2018

 

HISTORIE MEDICINY – celostátní výtvarná soutěž

Cena J. Em. Dominika kardinála Duky OP

Ema Světlíková – atelier E. Kučerové

Nikola Strejčková – atelier J. Spěváčkové

Lucie Steinbachová – atelier J. Vackové

Kateřina Sůsová – atelier J. Spěváčkové

 

Cena sestry Dominiky

Tobiáš Buldra – atelier J. Spěváčkové

Anna Marie Klinkovská – atelier J. Spěváčkové

Kristýna Jakšová – atelier J. Spěváčkové

Zuzana Nováčková – atelier A. Kopečkové

 

Cena přednosty Dětské kliniky FN Plzeň, prof. MUDr. Josefa Sýkory, Ph.D.

Jonáš Budek – atelier A. Kopečkové

Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové

 

Cena děkanky Fakulty aplikovaných věd ZČU, doc. Dr. Ing. Vlasty Radové

Kristýna Černá – atelier E. Kučerové

 

Cena rektora ZČU doc. Dr. RNDr. Miroslava Holečka:

Marie Šabková, Barbora Hejnová, Kateřina Borečková – atelier E. Kučerové

 

Cena ředitele FN Plzeň, MUDr. Václava Šimánka, Ph.D.

Kateřina Kopečková – atelier A. Kopečkové

 

Cena

Štěpánka Krátká – atelier E. Kučerové

Šimon Charvát – atelier E. Kučerové

Portréty lékařů (soubor prací): Kateřina Součková, Terezie Vyškovská, Rozárie Kopřivová, Julie Flanderová, Matěj Kabát, Adéla Davídková, Erik Tengler – atelier J. Spěváčkové

Slavní lékaři (soubor kreseb): Samuel Horváth, Markéta Konopásková, Andrea Albrechtová – atelier A. Kopečkové

Lékaři a vědci (soubor prací): Johana Krejčiříková, Antonín Vlasák, Matěj Fink, Gabriela Kvardová, Tereza Kovaříková – atelier J. Vackové

Karin Kudějová, Anna Běhounková – atelier E. Kučerové

Ema Urválková, Magdalena Kantnerová – atelier E. Kučerové

Léčivé bylinky (soubor prací): Nikol Zdeňková, Natálie Abrešková,
Leontýna Brezáni
– atelier R. Štajerové

Denis Lebiš – atelier R. Štajerové

Jiřina Hüblerová – atelier R. Štajerové

Lékaři (soubor kreseb): Jakub Grega, Marie Schejbalová, Kateřina Černá, Adéla Urbanová, Markéta Hamouzová – atelier A. Kopečkové

Portréty lékařů (soubor maleb): Viktorie Kofroňová, Matouš Buldra, Sára Červená, Magdalena Hrušková, Barbora Holá, Daniela Kopřivová, Rozálie Kabátová, Miriam Žáčková, Ema Strnadová, Julie Kilbergrová, Linda Popovská – atelier J. Spěváčkové

Portréty lékařů (soubor kreseb): Radek Jakš, Klára Špinková, Kristýna Černá, Kateřina Kunešová, Alžběta Kaplanová, Klára Kunešová, Marie Anna Klinkovská, Adriana Kroupová – atelier J. Spěváčkové

Šamani (soubor kombinované techniky): Barbora Tesařová, David Moravec, Anna Mrlianová – atelier E. Kučerové

Lékaři a vědci (soubor prací): Simona Kvardová, Kristýna Sklenářová, Agáta Rosenbergerová – atelier J. Vackové

Jan Kučera, Tobiáš Malík – atelier E. Kučerové

Kateřina Tůmová, Nelly Tůmová, Nikol Machová – atelier E. Kučerové

Hana Zavitkovská – atelier E. Kučerové

Sebastian Vlna, Michael Vlna – atelier E. Kučerové

Léčivé bylinky (soubor prací): Adéla Vildová, Denis Kalivoda, Alžběta Dvořáková, Kateřina Pekárová – atelier R. Štajerové

Magdalena Hrbáčková – atelier R. Štajerové

Slavní lékaři (soubor kreseb): Viktor Šulc, Emma Zvěřinová, Tereza Hlavatá, Sára Beráková, Martina Behenská, Andrea Mírková – atelier J. Spěváčkové

Veronika Přibilová – atelier A. Kopečkové

Zuzana Kubíková – atelier A. Kopečkové

Eliška Rybová – atelier A. Kopečkové

Karolína Nováčková – atelier J. Vackové

Michal Štěpánek – atelier J. Vackové

Barbora Stejskalová – atelier R. Štajerové

Tereza Michalová – atelier R. Štajerové

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové

Viktorie Hirschová – atelier J. Spěváčkové

Barbora Duchková – atelier J. Spěváčkové

Karolína Kopečková – atelier A. Kopečkové

Martina Pešťáková – atelier R. Štajerové

Le Thanh Qui – atelier R. Štajerové

 

Čestné uznání

Julie Gabrielová – atelier A. Kopečkové

Kateřina Bohůnková – atelier A. Kopečkové

Karolína Urbanová – atelier A. Kopečkové

Martin Steinbach – atelier J. Vackové

 

KONTO BARIERY 2017 – celostátní výtvarná soutěž

Cena

Denis Lebiš – atelier R. Štajerové

Soubor prací ZUŠ, Jagellonská, Plzeň – atelier R. Štajerové, A. Kopečkové

 

FINSKO OČIMA DĚTÍ – celostátní výtvarná soutěž

Cena

Štěpánka Vítková – atelier J. Vackové

Kateřina Kalabzová – atelier J. Vackové

Michal Štěpánek – atelier J. Vackové

Martin Fux – atelier J. Vackové

Vojtěch Švarný – atelier J. Vackové

Elen Kampfová – atelier J. Vackové

Klára Slavíková – atelier J. Vackové

Jiří Skála – atelier J. Vackové

Hana Miškovská – atelier D. Fila

Matěj Zozulák – atelier N. Potůčkové

Adam Holub – atelier N. Potůčkové

Jiřina Hüblerová – atelier R. Štajerové

Nikol Zdeňková – atelier R. Štajerové

Julie Flanderová – atelier J. Spěváčkové

Klára Špinková – atelier J. Spěváčkové

Tomáš Flachs – atelier J. Spěváčkové

Adéla Davídková – atelier J. Spěváčkové

Alžběta Kaplanová – atelier J. Spěváčkové

Barbora Tesařová – atelier E. Kučerová

 

OČI DOKOŘÁN – celostátní přehlídka VO ZUŠ 2017

Jednotlivé práce

Eliška Růžičková – atelier K. Syky /čestné uznání/

Vojtěch Maur – atelier R. Štajerové /stříbrné pásmo/

Barbora Stejskalová – atelier R. Štajerové /čestné uznání/

Linda Štichová – atelier R. Štajerové /čestné uznání/

 

Výsledky přípravy na umělecké školy

Veronika Groesselová – atelier K. Syky /čestné uznání/

Veronika Groesselová – atelier K. Syky /čestné uznání/

Veronika Groesselová – atelier K. Syky /čestné uznání/

Veronika Groesselová – atelier K. Syky /čestné uznání/

 

Řady a projekty

Hlava podle Hundertwassera – atelier J. Vackové /bronzové pásmo/

Jan Kaplický, Muzeum Enzo Ferrari – atelier J. Spěváčkové /bronzové pásmo/

Struktury – atelier J. Spěváčkové /čestné uznání/

 

NEVIDITELNÁ VÝSTAVA – PESTRÝ SVĚT 2017 – celostátní dětská výstava

Hlavní cena

Lucie Macháčková – atelier R. Štajerové

Zuzana Krystlová – atelier R. Štajerové

 

Čestné uznání

Natálie Janečková – atelier R. Štajerové

Barbora Tesařová – atelier E. Kučerové

Dominika Stehlíková – atelier E. Kučerové

Anna Kučerová – atelier E. Kučerové

 

TORUŇ – mezinárodní dětská výstava Polsko

Cena

Andrea Albrechtová – atelier A. Kopečkové

Nicola Bečvaříková – atelier A. Kopečkové

Magdalena Klečková – atelier A. Kopečkové

Viktorie Klímová – atelier A. Kopečkové

Martina Schmiedhuberová – atelier A. Kopečkové

Linda Štruncová – atelier A. Kopečkové

Pavel Janka – atelier J. Vackové

Vanessa Mertová – atelier J. Vackové

 

DĚTI MALUJÍ PRO KONTO BARIÉRY – celostátní soutěž

Cena

Alžběta Dvořáková – atelier R. Štajerové

Veronika Břízová – atelier J. Spěváčkové

 

Čestné uznání

Emma Zvěřinová – atelier J. Spěváčkové

Martina Behenská – atelier J. Spěváčkové

 

PODMOŘSKÝ SVĚT – celostátní soutěž

Cena

Magdalena Černá – atelier J. Vackové

Kateřina Součková – atelier J. Spěváčkové

 

EVROPA VE ŠKOLE – krajská soutěž

Cena

Nikol Zdeňková – atelier R. Štajerové

Lev v Plzni /soubor prací/ – atelier A. Kopečkové

Plzeňské historické památky /soubor prací/ – atelier R. Štajerové

Evropská města /soubor prací/ – atelier J. Spěváčkové

Tobiáš Buldra – atelier J. Spěváčkové

Matouš Buldra – atelier J. Spěváčkové

Rozárie Kopřivová – atelier J. Spěváčkové

Veronika Břízová – atelier J. Spěváčkové

Jan Soukup – atelier R. Štajerové

To jsem já /soubor keramiky/ – atelier D. Fila

Zuzana Vovsová, Natali Fairová – atelier E. Kučerové

Jakub Krystek, Adéla Anderlová, Martin Hejna – atelier E. Kučerové

Štěpán Liška – atelier A. Kopečkové

Co bych chtěl vidět /soubor prací/ – atelier J. Spěváčkové

Lucie Šípová – atelier J. Spěváčkové

Kateřina Kunešová – atelier J. Spěváčkové

Antonín Výška – atelier J. Spěváčkové

Daniela Kopřivová – atelier J. Spěváčkové

Hrady a zámky /soubor prací/ – atelier R. Štajerové

Zuzana Krystlová – atelier R. Štajerové

Denis Kalivoda – atelier R. Štajerové

Jan Novák – atelier J. Vackové

Selfíčko /soubor prací/ – atelier D. Fila

Jak maluje naše parta /soubor prací/ – atelier J. Vackové

To jsem já /soubor prací/ – atelier D. Fila

Eliška Brabcová, Viktorie Kunová – atelier E. Kučerové

Tereza Bartůňková – atelier D. Fila

Jan Kučera – atelier E. Kučerové

Sebastian Vlna, Michael Vlna – atelier E. Kučerové

Barbora Malíková, Andrea Mírková, Nicol Fairová – atelier E. Kučerové

Evropská města /soubor prací/ – atelier J. Spěváčkové

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové

Theodor Mastný – atelier J. Vackové

Matěj Pechar – atelier R. Štajerové

Leontýna Machová – atelier R. Štajerové

Eliška Rádlová – atelier R. Štajerové

Martina Behenská – atelier J. Spěváčkové

Barbora Leitlová – atelier D. Fila

To jsem já /soubor keramik/ – atelier D. Fila

Kateřina Sůsová – atelier J. Spěváčkové

Kateřina Kopečková – atelier A. Kopečkové

Kateřina Levá – atelier R. Štajerové

Barbora Radová – atelier R. Štajerové

Historické město /soubor prací/ – atelier J. Vackové

Kristýna Vadovičová – atelier J. Vackové

 

CESTA 2017 /KLENOVÁ/ – krajská soutěž VO ZUŠ

Čestné uznání

Kateřina Borečková – atelier E. Kučerové

 

EVROPA VE ŠKOLE – celostátní soutěž

Zvláštní cena

Kateřina Sůsová – atelier J. Spěváčkové

Cena

Zuzana Vovsová, Natali Fairová – atelier E. Kučerové

Ema Strnadová – atelier J. Spěváčkové

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové

Evropská města /soubor prací/ – atelier J. Spěváčkové

Jan Kučera – atelier E. Kučerové

Kristýna Vadovičová – atelier J. Vackové

Kristýna Jakšová – atelier J. Spěváčkové

Kateřina Kopečková – atelier A. Kopečkové

Lucie Šípová – atelier J. Spěváčkové

Kateřina Kunešová – atelier J. Spěváčkové

 

Čestné uznání

Tereza Bartůňková – atelier D. Fila

Jan Soukup – atelier R. Štajerové

Sára Pelikánová – atelier A. Kopečkové

Zuzana Křížová – atelier J. Vackové

Theodor Mastný – atelier J. Vackové

Matěj Pechar – atelier R. Štajerové

Barbora Radová – atelier R. Štajerové

Alena Procházková – atelier R. Štajerové

Vojtěch Soukup – atelier J. Spěváčkové

 

Práce uveřejněné v kalendáři

Zuzana Vovsová, Natali Fairová – atelier E. Kučerové

Ema Strnadová – atelier J. Spěváčkové

Sebastian Vlna, Michael Vlna – atelier E. Kučerové

Martina Behenská – atelier J. Spěváčkové

 

LIDICE 2018 – mezinárodní soutěž

Medaile

Lucie Steinbachová – atelier J. Vackové

Daniela Kopřivová – atelier J. Spěváčkové

Filip Beneš – atelier J. Spěváčkové

 

Medaile škole za kolekci grafiky

Matouš Buldra – atelier J. Spěváčkové

Alžběta Dvořáková – atelier R. Štajerové

Matěj Fink – atelier J. Vackové

Julie Flanderová – atelier J. Spěváčkové

Magdalena Hrušková – atelier J. Spěváčkové

Ings Frederick – atelier J. Vackové

Petr Kalina – atelier J. Spěváčkové

Alžběta Kaplanová – atelier J. Spěváčkové

Rozárie Kopřivová – atelier J. Spěváčkové

Magdalena Nechanická – atelier J. Spěváčkové

Jakub Picka – atelier J. Vackové

Kateřina Součková – atelier J. Spěváčkové

Lucie Steinbachová – atelier J. Vackové

Nikol Zdeňková – atelier R. Štajerové

Lucie Šrámová – atelier J. Vackové

 

Čestné uznání

Rozálie Balogová – atelier A. Kopečkové

Tereza Pánková – atelier J. Vackové

Marek Vácal – atelier J. Vackové

Obrazová vodní abeceda /kolektivní práce/ – atelier D. Fila

Tára Stanislavová – atelier D. Fila

Julie Štípková – atelier D. Fila

Valerie Valešová – atelier D. Fila

 

ZVÍŘE NENÍ VĚC – celostátní výtvarná soutěž

Cena

Antonie Fialová – atelier N. Potůčkové

Tobiáš Buldra – atelier J. Spěváčkové

Zuzana Stejskalová – atelier R. Štajerové

 

Vystavené práce

Natálie Šafková – atelier R. Štajerové

Barbora Vinická – atelier J. Vackové

Adéla Davídková – atelier J. Spěváčkové

Klára Špinková – atelier J. Spěváčkové

Jan Česal – atelier J. Vackové

Mariana Talafová – atelier J. Vackové

Štěpánka Vítková – atelier J. Vackové

Marek Vácal – atelier J. Vackové

Barbora Stejskalová – atelier R. Štajerové

Dagmar Hříbalová – atelier R. Štajerové

Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové

 

PLZEŇSKÉ DĚTI REPUBLICE K NAROZENINÁM – městská soutěž

Zvláštní ceny

Cena Odboru kultury MMP:

Český rok /kniha/ – atelier D. Fila

 

Cena poroty:  

České osobnosti /soubor grafik/ – atelier J. Spěváčkové

 

Zvláštní uznání poroty za pedagogické vedení:

Mgr. Eva Kučerová za soubor keramiky

 

Cena

Marie Bicanová – atelier J. Vackové

Sofie Červená – atelier E. Kučerové

Julie Flanderová – atelier J. Spěváčkové

Sára Červená – atelier J. Spěváčkové

Veronika Baštář

ová – atelier J. Vackové

Adéla Vránová – atelier A. Kopečkové

Tobiáš Novák – atelier N. Potůčkové

Julie Kilbergrová – atelier J. Spěváčkové

Jan Kučera, Hana Zavitkovská – atelier E. Kučerové

Lukáš Šedivý – atelier R. Štajerové

Kateřina Bohůnková – atelier A. Kopečkové

Miriam Kropáčková – atelier J. Vackové

Valerie Vicendová – atelier A. Kopečkové

Radka Benešová – atelier J. Spěváčkové

Michal Kreis – atelier J. Trefila

Karolína Kopečková – atelier A. Kopečkové

Magdalena Bömová – atelier R. Štajerové

Zuzana Nováčková – atelier A. Kopečkové

Plzeň /soubor litografie/ – atelier J. Vackové

 

Čestné uznání

Aneta Janáková – atelier J. Spěváčkové

Zuzana Kabourková – atelier N. Potůčkové

Rozálie Balogová – atelier A. Kopečkové

Kristýna Roudová – atelier D. Fila

Agáta Pelclová – atelier A. Kopečkové

Antonín Špalek – atelier A. Kopečkové

Nikola Šimanovská – atelier J. Trefila

Adéla Němečková – atelier J. Vackové

Adéla Vildová – atelier R. Štajerové

Aneta Žítková – atelier J. Trefila

Tereza Kadičová – atelier J. Vackové

Šárka Křikavová – atelier A. Kopečkové

Vojtěch Štajer – atelier R. Štajerové

Theodor Bochnovič – atelier A. Kopečkové

003s.jpg

 

001.jpg