PLZEŇSKÁ VÝTVARKA - BAREVNÁ ŠKOLA PRO VZDĚLÁVÁNÍ A RADOST

Výstavní plán

Výstavní sál Paletka

2017

Stěžejní projekt roku 2017:
Evropa ve škole – výběr z posledních ročníků prestižní celostátní soutěže

1)
Výtvarná dílna Paletka
19. leden – 10. březen 2017

2)
VĚDA KTERÁ LÉČÍ
březen – květen 2017

3)
IV. Mezinárodní bienále dětského výtvarného projevu inspirovaného divadlem
(ve spolupráci s divadlem Alfa)
květen - červen 2017

4)
20. ZŠ Plzeň
červen - září 2017

5)
ŽÁCI ZUŠ, Plzeň, Jagellonská ,M. NĚMEJCOVÁ, D. FILA
září – listopad 2017

6)
SUPŠ Plzeň - Nerudova
listopad 2017 - leden 2018

6 tematických výstav v Klubu Paletka
6 externích výstav
Celkem ..................... 18 výstav

 

2016

Stěžejní projekt roku 2016:
KAREL IV - Připomeneme si 700 let od narození „Otce vlasti", krále českého a císaře Svaté říše římské.

1)
ZUŠ Miloslava Stibora Olomouc
21. leden 2016 – 11. březen 2016

2)
LIDICE- výběr z mezinárodní soutěže
17. březen 2016 – 13. květen 2016

3)
KAREL IV. - výběr z projektu ZUŠ a celostátní soutěže
19. květen 2016 – 30. září 2016

4)
ŽÁCI Jany Vackové ze ZUŠ, Jagellonská
6. říjen 2016 – 18. listopad 2016

5)
SUPŠ Zámeček
24. listopad 2016 – 13. leden 2017

6 tematických výstav v Klubu Paletka
6 externích výstav
Celkem ..................... 18 výstav

 

2015

1)
Mezinárodní Bienále kresby Plzeň 2014  – mladá kresba
13. listopad 2014 – 16. leden 2015

Chrám Sv. Víta – Národní galerie - Anežký klášter Praha-, ve spolupráci s Arcibiskupstvím pražským
5.12.2014 – 22.2.2015.

PLZEŇSKÉ DĚTI JIŘÍMU TRNKOVI. Evropský dům
12.ledna 2015 - 27.2.2015
Zaměřeno k roku 2015 - Plzeň EHMK  2015

2)
INSPIRACE HISTORIÍ
Cyril a Metoděj, sv. Anežka, gotika, baroko, secese, současnost
Zaměřeno k roku 2015 - Plzeň EHMK 2015
19. únor  – 10. květen

BAROKO NA PLZEŇSKU
KLÁŠTER CHOTĚŠOV!!!
Květen – 15. červenec

3)
III. MEZINÁRODNÍ BIENÁLE
DĚTSKÉHO  VÝTVARNÉHO PROJEVU
INSPIROVANÉHO  DIVADELNÍ TVORBOU
Ve spolupráci s divadlem Alfa Plzeň
Zaměřeno k roku 2015 - Plzeň EHMK 2015
14. květen  – 12. červen

4)
NÁŠ DOMOV EVROPA
Výsledky celoměstské výtvarné soutěže MŠ, ZŠ, ZUŠ
vyhlášené k roku 2015 - Plzeň EHMK 2015
18. červen -  30. říjen

5)
VO ZUŠ – OČI DOKOŘÁN
5. listopad – 15. leden 2016

VÝBĚR Z CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
Metodická výstava pro školy Plzně a Plzeňského kraje

 

2014

1)
Výstava z celostátní soutěže Cyril a Metoděj
– 14. únor 2014

2)
Plzeňské řeky
Zaměřeno k roku 2015 - Plzeň EHMK 2015
20. únor  – 16. květen

3)
Mezinárodní folklorní festival CIOFF Plzeň 2014
Lidové tradice očima dětí
22. květen  –  11. srpen 2014

4)
Pohádkové malování
12. srpen – 22. srpen

5)
MALOVÁNÍ O HUDBĚ
28. srpen –  7. listopad

6)
Mezinárodní Bienále kresby Plzeň 2014  – mladá kresba
13. listopad 2014 – 15. leden 2015

 

2013

1)
Baroko na plzeňsku
do 1. 2. 2013

2)
Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu
Plzeň, Nerudova
7. únor – 22. únor

3)
Oči dokořán – VO ZUŠ – Plzeňského kraje
výběr z celostátní přehlídky
28. březen – 10. květen

4)
II. mezinárodní bienále - pořadatel Divadlo ALFA
16. květen 2013 – 28. červen 2013

5)
Mise nejen vojenská
práce dětí z Afganistánu
11. červenec 2012 – 20. září 2013
Ve spolupráce s ministerstvem obrany ČR a velitelstvím ČS mise v Afganistánu

6)
Střední umělecko-průmyslová škola Zámeček
26. září  – 15. listopad

7)
Výstava z celostátní soutěže Cyril a Metoděj
21. listopad 2013 – 16. leden 2014

 

2012

1)
práce žáků 15.ZŠ
27. leden 2012 – 11 .březen 2012
vernisáž 27.1. v 17:00    

2)
MŠ a ZŠ Touškov speciální třídy
15. březen – 13. duben

3)
Plzeňské děti Jiřímu Trnkovi
25.dubna – 20.červenec

4)
ZOO lidoopi
23.červenec – 18.září,  předání cen 12. září 2012

5)
Bienále kresby
22. září  – 18. listopad

6)
Baroko na plzeňsku
24. listopad 2012 – 11. leden 2013

 

2011

1)
ZUŠ OLOMOUC
27. leden 2011 – 11 .březen 2011
VERNISÁŽ 20.1. v 17:00

2)
ZUŠ TRNKA - PLZEŇ
17. březen – 13. květen

3)
PŘIŠLI, VIDĚLI, NAKRESLILI…
DIVADLO ALFA
19. květen 2011 – 17. červen  2011

4)
TEPLO PLZENSKEHO DOMOVA
TEPLÁRNA ZUŠ, 15, 20. ZŠ
23. červen 2011 – 16 .září 2011

5)
„Naši malí výtvarníci“
žáci 20. ZŠ Plzeň, Brojova
22. září – 18. listopad 2011

6)
SUPŠ  zámeček
„SPOKOJENÍ“
24. listopad 2011 – 14. leden 2011

 

2010

1)Nerudova SOŠ
29. LEDEN 2010 – 30.duben 2010

2)
Rodina spolupráce s Domus - centrum pro rodinu
13. květen 2010 – 9. červen  2010

3)
animánie
12. červen 2010 – 20.červenec 2010

4)
černá a bílá
1. srpen – 6. říjen

5)
Bienále kresby
6. říjen 2010 – 18. listopad 2010

6)
Masarykovo gymnázium 90. výročí školy
26. listopad 2010 – 14. leden 2011

 

2009

1)
Zuš Sokolovská + ZUŠ  Trnka
15. leden 2009 – 15. březen 2009

2)
Masarykovo gymnázium a ZUŠ Jagellonská
MOTÝLENÍ
žákyně M. Zichové Markéta Levá
19. březen 2009– 29. duben 2009


3)
SUPŠ Zámeček
14. květen 2009 – 11. červen  2009

4)
ZUŠ Jagellonská učitelé a žáci
25. června 2009 – 24. září  2009


5)
8.říjen 2009 – 10.prosinec 2009
VESMÍR
ZUŠ STRAKONICE

6)
ZUŠ STŘÍBRO
RUCE V POHYBU
17. prosinec 2009 –28.leden.2010

 

2008

1)
Integrovaná střední škola živnostenská
Průhled
24.LEDEN 2008  – 11. DUBEN 2008
   
2)
17. DUBEN 2008 – 10. ČERVEN 2008
ZŠ speciální Plzeň Skupova 15
Takový je náš svět

11. červen 2008 – 15. říjen
Rekonstrukce galerie

4)
ZUŠ PLZEŇ -  Plzeňské děti republice k narozeninám
Radnice II patro ( unie),  20.9. – 9.1. 2009
 
Paletka
Radnice
Městská knihovna
Radnice Slovany
Městská knihovna- Skvňany
Dům seniorů Sv. Jiří - Doubravka
Metal aliance,

5)
15. prosinec 2008 – 15. březen 2009
Zuš Sokolovská

 

2007

1)
ZOO
15. ÚNOR 2007  – 12. DUBEN 2007
   
2)
ZUŠ Stříbro – „RUCE V POHYBU“
19. DUBEN 2007 – 1. ČERVEN 2007

3)
15. Základní škola Plzeň – „HRANICE SKUTEČNOSTI“
7. ČERVEN 2007 – 31. ČERVENEC 2007

4)
PŘEHLÍDKA STUDENTSKÉHO DIVADELNÍHO PLAKÁTU
SUPŠ ZÁMEČEK
4.ZÁŘÍ – 27.ZÁŘÍ

5)
EVROPA VE ŠKOLE VÝBĚR Z CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY 2006
11. ŘÍJEN 2007 – 16. LISTOPAD 2007

6)
LIDICE - mezinárodní výstava
22. LISTOPAD 2007 – 17.LEDEN 2008

 

2006

1)
Japonsko TAKASAKI
16. ÚNOR 2006  – 12. DUBEN 2006    

2)
ALŠOVA ZEMĚ výběr z celostátní soutěže
20. DUBEN 2006 – 2. ČERVEN 2006

3)
ZUŠ KLATOVY
8. ČERVEN 2006 – 15. ZÁŘÍ  2006

4)
SUPŠ ZÁMEČEK
19. 9. 2006 – 10.10. 2006

5)
MASARYKOVO GYMNÁZIUM – Cesta poznávání
16. 11. 2006 – 9. 2. 2007

 

2005

1)
LIDICE - VÝBĚR Z MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE
13. LEDEN - 4. BŘEZEN

2)
Rotunda, práce žáků ZUŠ Starý PLzenec
10. BŘEZEN - 14. KVĚTEN

3)
EVROPA VE ŠKOLE - CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽ
27. KVĚTEN – 28. SRPEN

4)
MĚSTSKÁ KNIHOVNA - ANDERSEN
8. ZÁŘÍ – 30.ZÁŘÍ

5)
AFRIKA - ZUŠ Jagellonská
13. ŘÍJEN – 3.ÚNOR 2006

 

2004

1)
ZASTAV SE NA CHVILKU     
ZUŠ Plzeň, Cválenická
14. PROSINEC 03 - 29. LEDEN

2)
KRÁSY A HISTORICKÁ TAJEMSTVÍ ČR - PLZEŇSKÝ KRAJ
19. ÚNOR - 13. DUBEN

3)
OČI DOKOŘÁN
VÝTVARNÉ OBORUY  ZUŠ Plzeňského a karlovarského kraje, výběr z celostátní soutěže VO ZUŠ
6. KVĚTEN - 30. ČERVEN    
1. ČERVENEC - 20. ČERVENEC – DOVOLENÁ

4)
" INSPIRACE "
 KRÁSY A TEJEMSTVÍ PLZNĚ A PLZEŇSKÉHO REGIONU
Ze školního projektu ZUŠ Plzeň, Jagellonská
29. ČERVENEC- 23. ZÁŘÍ

5)
POMOZTE NÁM STAVĚT MOSTY
PLZEŇSKÉ MATEŘSKÉ ŠKOLY
30. ZÁŘÍ - 15. ŘÍJEN

6)
ZOO PLZEŇ - výběr ze soutěže
4. ŘÍJEN - 31. LEDEN


2003

1)
NÁŠ DOMOV EVROPA
Školní projekt ZUŠ Plzeň, Jagellonská
19. KVĚTEN - 13. DUBEN

2)
TVOŘÍME V PŘÍRODĚ     
Školní projekt ZUŠ Plzeň, Jagellonská
14. PROSINEC 03 - 29. LEDEN

3)
NÁŠ DOMOV EVROPA 2
Školní projekt ZUŠ Plzeň, Jagellonská
19. KVĚTEN - 13. DUBEN

4)
ZASTAV SE NA CHVILKU     
ZUŠ Plzeň, Cválenická
14. PROSINEC 03 - 29. LEDEN

009s.jpg

 

005.jpg